MenuINTERVIJA AR LAUKSAIMNIEKU – Auces novada Bēnes pagasta SIA Tand Ukri

Intervija 28.07.2021   

SIA Tand Ukri ir liels lauksaimniecības uzņēmums, kura centrs atrodas Zemgalē, Auces novadā. Jau vairākus gadus visās platībās tiek izmantota tikai tiešā sēja, bet nesen saimniecībā uzsākta novatoriska komposta sagatavošanas tehnoloģija. | vairāk »


Horsch attīsta dažādus autonomijas novirzienus

Ziņas 27.07.2021   

Pateicoties autonomām tehnoloģijām, arī lauksaimniecībā iespējama mašīnu brīva pārvietošanās un darbība. Pilna automatizācija vēl atrodas attīstības stadijā, taču šajā jomā jau ir redzami sasniegumi. Arī Horsch Maschinen GmbH aktīvi strādā pie automatizācijas un autonomijas risinājumiem. | vairāk »


Haitek pārstāv Malwa tehniku

Ziņas 26.07.2021   

Par Zviedrijas ražotāja Malwa oficiālo pārstāvi Latvijā kļuvis uzņēmums SIA Haitek Latvia. Malwa ir ģimenes uzņēmums, kas pastāv 10 gadus un specializējas mazās klases mežizstrādes tehnikas ražošanā. | vairāk »


Latraps Lauku diena Kurzemē

Ziņas 23.07.2021   

LPKS LATRAPS Tehnikas nodaļa vakar pēcpusdienā rīkoja Lauku dienu Kurzemē, Saldus novada Zirņu pagastā. | vairāk »
CrossChem atklāj līdz šim jaudīgāko AdBlue rūpnīcu

22.07.2021   

Latvijas uzņēmums CrossChem atvēris AdBlue rūpnīcu Polijas dienvidos, Silēzijas apgabalā. Rūpnīcas jauda ir 8,4 miljoni AdBlue litru mēnesī, kas ir līdz šim jaudīgākā CrossChem izveidotā ražotne pasaulē. | vairāk »


Lemken modernizējis Solitair 23+ sējas kombināciju

16.07.2021   

Lemken ir uzlabojis savu Solitair 23+ sējas kombināciju ar priekšējo tvertni, kurai tagad ir ISOBUS saderīga versija un OptiDisc 25 izsējas lemešu sijas darba platums ir palielināts līdz 6 metriem. | vairāk »


Fendt jaunumu prezentācija

13.07.2021   

Šodien Fendt rīkoja attālināto preses konferenci, kurā mediju pārstāvji tika informēti par uzņēmuma šā gada veikumu un jaunākajām izstrādnēm. Starp tām var minēt jaunu zāles pļaujmašīnu sēriju un uzlabotus lopbarības sagatavošanas mašīnu modeļus, jaunu smidzinātāju Fendt Rogator 900, kā arī pilnveidojumus lielāko traktoru modeļiem. | vairāk »


Trešās paaudzes Nissan Qashqai

12.07.2021   

Jūlija sākumā Somijā norisinājās nu jau kādu laiku nebijis pasākums – klātienes prezentācija jaunam auto modelim. Baltijas valstu autožurnālistiem šoreiz bija iespēja izmēģināt jauno trešās paaudzes Nissan Qashqai. | vairāk »