Menu


LASĪTĀJU FOTO

Reportāža 10.07.2020   

Lūk, kārtējie atgadījumi, kurus nofotografējuši un mums iesūtījuši profi Latvija lasītāji. Nācies piedzīvot ko līdzīgu? Sūtiet savus piefiksētos atgadījumus uz info@profilatvija.lv | vairāk »


CNH koncernam iespaidīgs pasūtījums Uzbekistānā

Ziņas 09.07.2020   

CNH Industrial koncerna zīmoli Case IH, New Holland Agriculture un Case Construction šobrīd vienam no Uzbekistānas lielākajiem kokvilnas ražotājiem piegādā vairāk nekā 360 mašīnas. | vairāk »


JCB atklāj ūdeņraža ekskavatoru

Ziņas 08.07.2020   

JCB atklājis nozarē pirmo ar ūdeņradi darbināmo ekskavatoru. JCB ūdeņraža ekskavatora prototips 220X, ko darbina ūdeņraža degvielas šūnas, vairāk nekā 12 mēnešus tika testēts karjerā un apliecināja savu darboties spēju. | vairāk »
John Deere 7R jaunais flagmanis

Ziņas 07.07.2020   

Astoņus mēnešus pēc jaunās paaudzes 7R sērijas traktoru prezentācijas Agritechnica izstādē, John Deere ir laidis klajā sešcilindru Gen2 jaudīgāko versiju ar 350 ZS nominālo jaudu, kas pieaug līdz 388 ZS ar Intelligent Power Management sistēmas palīdzību. | vairāk »


Nosēžas mājas pamati? Radušās aizdomīgas plaisas? Nav iemesla satraukumam - pacelsim atpakaļ!

Satura mārketings 06.07.2020   

„Esmu pārliecināts, ka, izmantojot savu tehnoloģiju, mēs varam iztaisnot pat Pizas torni,” mierīgi apgalvo Uretek vadītājs Romāns Reiners-Latiševs. | vairāk »


Forvardera Logset 5F GT modernizācija

Ziņas 06.07.2020   

Kompaktais 12 tonnu Logset 5F GT forvarders ir visvairāk pārdotais Logset forvardera modelis Somijā, Baltijas valstīs un Francijā. Mazais svars un lielā jauda padara šo mašīnu piemērotu kopšanas darbiem un mazākām kailcirtēm, kā arī darbam uz mazas nestspējas augsnēm. | vairāk »