MenuAGCO nostiprina pozīcijas putnkopības nozarē

Ziņas 22.10.2021   

Uzņēmumu grupa AGCO paplašinājusi savu darbības lauku, pievienojot Spānijas precīzās lopkopības uzņēmumu Faromatics. | vairāk »


Pasaules klases viedtālruņi profesionāļiem

Satura mārketings 21.10.2021   

Neatkarīgi no tā, vai esat lauksaimnieks, kuram vajadzīgs tālrunis, kas darbosies no agra rīta līdz pat vēlam vakaram, būvnieks, kurš meklē tālruni, kas izturēs būvlaukuma satricinājumus, vai arī kurjers, kurš pastāvīgi ir kustībā, Cat izturīgie viedtālruņi ir sevi pierādījuši kā uzticamus tālruņus, uz kuriem var paļauties sarežģītās situācijās. | vairāk »


Fotoreportāža: Lauksaimnieku auto diena 2021

Ziņas 19.10.2021   

Žurnāls profi Latvija sadarbībā ar Zemnieku saeimu rīkoja tradicionālo Lauksaimnieku auto dienu, kurā aktuālākos pilnpiedziņas auto, kā arī vairākus citus auto modeļus izmēģināja to mērķauditorija un potenciālie pircēji – lauksaimnieki un mežsaimnieki. | vairāk »


BKT atver jaunu riepu rūpnīcu

Ziņas 18.10.2021   

Riepu ražotājs BKT ir uzsācis darbu jaunuzceltajā rūpnīcā Valujā, Indijā. | vairāk »
Iznācis žurnāla PROFI LATVIJA jaunais numurs!

15.10.2021   

PROFI LATVIJA svaigākajā izdevumā lasiet rakstus par jaunāko lauksaimniecības un mežsaimniecības tehniku, salīdzinošos testus, kā arī interviju ar veiksmīgu lauksaimnieku. | vairāk »


Agricon paplašina darbības ģeogrāfiju

11.10.2021   

Specializētais precīzās lauksaimniecības sistēmu un tehnoloģiju ražotājs Agricon, ir paplašinājis savu darbību Čehijā un Slovākijā. Agricon Czechia-Slovakia uzņmums atrodas Seredē, uz austrumiem no Bratislavas (Slovākija) un darbosies Čehijas un Slovākijas tirgos. | vairāk »


Väderstad Spirit 600C jauna versija InLine

08.10.2021   

Väderstad savu piedāvājumu papildinājis ar Spirit 600C sējmašīnas versiju InLine, kas nelielu mēslojuma devu iestrādā sēklas vagā vienlaikus ar sēklu, nodrošinot augam ātru barības vielu uzņemšanu. | vairāk »


Stoll uzņēmumam jauns īpašnieks

07.10.2021   

Čehijas uzņēmums Agrostroj Pelhřimov ir iegādājies pazīstamo Vācijas frontālo iekrāvēju un piederumu ražotāju Stoll Group. | vairāk »