Menu
Väderstad E-Control lietotnes atjauninājumi

Ziņas 20.05.2020   

image for article


Jaunākie Väderstad E-Control lietotnes atjauninājumi ir pieejami kopš aprīļa beigām. Tagad var lejuplādēt rokasgrāmatas un video instrukcijas, bet pēc tam uz lauka tās apskatīt.

Veicot jaunus bezmaksas lietotnes atjauninājumus uz iPad balstītajai vadības sistēmai E-Control, Väderstad vēlas kļūt lietotājam draudzīgāks. Lauksaimnieks tagad var atrast un lejupielādēt vadības sistēmā integrētās rokasgrāmatas, rezerves daļu dokumentāciju un video instrukcijas. "Atjauninātu instrukciju, rokasgrāmatu un instrukciju filmu pieejamība, tieši kad tās ir vajadzīgas mašīnai uz lauka, ir liels atbalsts lauksaimniekam," saka Matias Hovnerts, Väderstad vecākais viceprezidents pārdošanas un mārketinga jautājumos. QuickStart instrukcijas ir paredzētas, lai atbalstītu lietotājus, piemēram, kalibrējot sējmašīnu, savienojot vai iestatot ISOBUS programmas.

Dokumenti un QuickStart filmas ir pieejamas jaunā portālā, kas integrēts uz iPad balstītajā vadības sistēmā Väderstad E-Control. Kad dokuments vai datu nesējs ir lejupielādēts, tas tiek saglabāts bezsaistē Väderstad E-Control lietotnē. Tas ļauj tam piekļūt, kad zemnieks jau atrodas uz lauka.

Lietotnē lauksaimnieks var atrast pieejamo dokumentāciju visam Väderstad produktu klāstam - no pašreizējiem modeļiem līdz pat pašām pirmajām mašīnām, kas ražotas 1962. gadā. Jaunais integrētais portāls ir pieejams, izmantojot Väderstad E-Control bezmaksas programmatūras atjauninājumus, kas tika publicēti Apple App Store 2020. gada aprīļa beigās.

 

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Dammann testē 20 000 litru piekabināmo smidzinātāju

Jaunā Dammann smidzinātāja projektēšanas darbi sākās 2020. g...

Ziņas

Nažu veltnis Amazone Cirrus sējmašīnai

Jaunā priekšējā naža veltņa opcija Amazone Cirrus 6003-2 pie...

Ziņas

Baltic Agro Machinery piedāvā Farmtrac traktorus

Lauksaimniecības tehnikas tirgotājs Baltic Agro Machinery kļ...