MenuNew Holland Agriculture svin 125. gadadienu

Ziņas 18.06.2020   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi bannerLauksaimniecības tehnikas ražotājam New Holland Agriculture aprit 125 gadi – vairāk nekā gadsimts sadarbībā ar piecām lauksaimnieku paaudzēm visā pasaulē, būtiski atvieglojot to darbu un padarot lauksaimniecību efektīvāku un ilgtspējīgāku.

New Holland Agriculture zīmola prezidents Karlo Lambro stāsta: “New Holland ir bagātīgs mantojums, kura saknes meklējamas Pensilvānijas štatā, mazā pilsētiņā. Šobrīd uzņēmums ir izaudzis par visā pasaulē zināmu zīmolu, kurš ir pārstāvēts 170 valstīs. Šajā periodā ir pieredzētas svarīgas inovācijas, kas ir mainījušas lauksaimniecības nozari. Uzņēmuma vēsture apvieno unikālu tādu uzņēmumu devumu kā Ford, Fiat, Braud un Claeys. Tomēr vissvarīgākais – mūsu uzņēmuma vēsturi veido cilvēki – klienti, izplatītāji un darbinieki. Dienu no dienas, gadu no gada. Visi kopā mēs saskaramies ar neskaitāmiem izaicinājumiem lauksaimniecības jomā, tāpēc darām visu iespējamo, lai palīdzētu lauksaimniekiem paveikt darbus gan efektīvi, gan ienesīgi, gūstot maksimālu labumu no sava biznesa.”

New Holland ar klientiem vieno ciešas, ilgstošas sadarbības saites, veicinot lauksaimnieku panākumus. Klienti var paļauties uz New Holland profesionālajiem izplatītājiem, kuri reaģēs uz to vēlmēm ātri un efektīvi. Pateicoties apmēram 2000 izplatītājiem un 5000 kontaktpunktiem visā pasaulē, New Holland ir klientiem viegli sasniedzams, nodrošinot tos ar nepieciešamajiem risinājumiem.

 

gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

CNH koncernam iespaidīgs pasūtījums Uzbekistānā

CNH Industrial koncerna zīmoli Case IH, New Holland Agricult...

Ziņas

JCB atklāj ūdeņraža ekskavatoru

JCB atklājis nozarē pirmo ar ūdeņradi darbināmo ekskavatoru....

Ziņas

John Deere 7R jaunais flagmanis

Astoņus mēnešus pēc jaunās paaudzes 7R sērijas traktoru prez...