MenuMichelin TrailXBib riepas piekabēm

Ziņas 25.06.2020   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi bannerMichelin izstrādājis jaunu riepu modeli TrailXBib, kas paredzēts piekabināmajai tehnikai. Tās ir VF klases, jeb īpaši augstas elastības konstrukcijas riepas ar speciāli izstrādātu protektoru, kas nodrošina ievērojamu veiktspējas un ilgmūžības progresu, salīdzinājumā ar jau zināmo CargoXBib modeļu sēriju.

Jaunās riepas paredzētas piekabēm, izkliedētājiem un vircas mucām. Progresīvā Ultraflex tehnoloģija jaunajam modelim TrailXBib rada lielāku pēdas nospiedumu, kas pēc ražotāja apgalvojumiem ievērojami samazina augsnes sablīvēšanos.
TrailXBib riepām ir lielāks slodzes indekss, nekā tāda paša izmēra CargoXBib HD vai HF fleksijas, jeb samazināta spiediena modeļiem. Ražotājs uzsver, kas tas arī samazina slodzes stresu piekabināmās tehnikas nesošajiem elementiem.
Michelin tāpat papildina, ka TrailXBib uzlabo piekabināmās tehnikas vadāmību uz ceļa, bet jaunais protektora zīmējums ar platām rievām nodrošina labu pašattīrīšanās spēju no lipīgas augsnes daļām.
Jaunās riepas ir pilnībā saderīgas ar traktora centrālo gaisa spiediena sistēmu un sākotnēji ir pieejamas divos izmēros (VF 560/60 R22.5 un VF 650/55 R26.5). Papildu izmērus ir plānots piedāvāt no nākamā gada.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

CNH koncernam iespaidīgs pasūtījums Uzbekistānā

CNH Industrial koncerna zīmoli Case IH, New Holland Agricult...

Ziņas

JCB atklāj ūdeņraža ekskavatoru

JCB atklājis nozarē pirmo ar ūdeņradi darbināmo ekskavatoru....

Ziņas

John Deere 7R jaunais flagmanis

Astoņus mēnešus pēc jaunās paaudzes 7R sērijas traktoru prez...