MenuLand Rover Experience tūre Rīgā

Tehnikas tests 31.07.2020   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi banner


Land Rover cienītāji šodien tika pie iespējas gūt unikālu pieredzi – speciāli izveidotā platformā izmēģināt jaunā Defender un citu koncerna ražoto apvidnieku sniegtās iespējas. Šis pasākums, kas joprojām norisinās Land Rover salonā Rīgā, ir pasaules Land Rover Experience tūres daļa.

Speciālā kustīgā platforma tiek izmantota dažādās valstīs un ļauj ikvienam izmēģināt Land Rover automašīnu 4x4 īpašības, kā arī gūt jaunas emocijas un adrenalīna devu. Svarīgi atzīmēt, ka šī platforma ir viena no lielākajām Land Rover iekārtām pasaulē. Izmēģinājuma braucieni notika Land Rover instruktoru pavadībā.

Kustīga platforma atradīsies Rīgā K.Ulmaņa gatvē 70 un Land Rover cienītājiem būs pieejama līdz 1. augusta vakaram.

Šī platforma ir mobila iekārta, kas, aprīkota ar unikālām mehāniskām un elektroniskām iespējām un spēju “ceļot” no vienas valsts uz otru, pat pilsētā ļauj izjust ekstremālus pārdzīvojumus, kādus sniedz braukšana pa bezceļiem. Ja godīgi, tad šādus izmēģinājumu iespaidus būtu grūti piedzīvot reālos apstākļos, tādēļ mums ir patiess prieks, ka varam piedāvāt šo pieredzi Land Rover cienītājiem Latvijā,” uzsver Land Rover Baltijas valstu mārketinga vadītāja Juste Šataite.

Izmēģinot automobiļus, Land Rover instruktori pastāvīgi vēro situāciju un sniedz padomus izmēģinājumu dalībniekiem.

Tie, kuri izmantoja šo iespēju, bija mazliet apmulsuši – platforma vienlaikus ir gan reālistiska, gan arī ļauj ar visurgājēju pacelties teju līdz debesīm. Starp citu, tas viss izskatās iespaidīgi arī vērojot no malas, tādēļ, fiksēdami iespaidīgos skatus, apmierināti paliek arī skatītāji,” smaida instruktore Minna Silankorva.

Viņa apgalvo, ka tikai retais no tiem, kuri šo platformu jau izmēģinājuši citviet pasaulē, piekristu tik asas izjūtas piedzīvot reālajā dzīvē. Tomēr šis pasākums ne reizi vien pierādīja, ka Land Rover spējas bieži vien ir augstākas par autovadītāja baiļu slieksni.

Land Rover izmēģinājumu dalībnieki var izsmeļoši iepazīties ar pilnpiedziņas pārvaldīšanas sistēmu Land Rover Configurable Terrain Response, kas ļauj pielāgoties dažādiem bezceļu apstākļiem, kā arī pārliecināties par to, cik efektīva sarežģītos apstākļos var būt ClearSight Ground View tehnoloģija, kas sniedz iespēju ar elektroniskajām acīm redzēt ceļa virsmu, kas atrodas aiz dzinēja pārsega, tieši pretī priekšējiem riteņiem. Elektroniskie palīgi, lai paceltos piekalnē vai nolaistos pa stāvu nokalni, kļūst par labākajiem draugiem gan Land Rover izmēģinājumos speciālajā platformā, gan arī īstos bezceļu apstākļos.

Jaunais Defender ar speciāli bezceļu piedzīvojumiem konstruēto šasiju, īpaši izturīgo alumīnija monokoku un jaunākās paaudzes elektroniskajām palīgsistēmām ir īsts kalnu karalis. Taču arī Range Rover Sport, Evoque, Discovery Sport vai Velar ļāva pieveikt šķietami nepievaramus pacelšanās un nolaišanās leņķus.

 gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Tehnikas tests

Vālu pļaujmašīna Honey Bee ST 21 – video

Kanādiešu ražotāja Honey Bee vālu pļaujmašīna ir konstruēta...

Tehnikas tests

Kuhn vālotāju salīdzinošais tests – video

Kas labāks – lente vai rotors? Profi sadarbībā ar Kuhn meklē...

Tehnikas tests

Jeep Gladiator - pirmie iespaidi

Jeep un pikaps labi sader kopā, taču bija jāpaiet gandrīz di...