Menu
Pöttinger grābekļi ar hibrīdtehnoloģiju

Ziņas 24.08.2020   

image for article


Austrijas uzņēmums Pöttinger savu četru rotoru grābekļu klāstu papildinājis ar topmodeli Pöttinger Top 1403C, kuram darba platumu iespējams hidrauliski regulēt no 9 līdz 14 metriem.

 

Četru rotoru Pöttinger Top 1403C ir hibrīda piedziņas sistēma: divus aizmugures rotorus darbina mehāniski (tradicionālā jūgvārpstas piedziņa). bet divus priekšējos rotorus darbina hidrauliski (hidromotora piedziņa). Šāda, tā saucamā hibrīda tehnoloģija, ir īpaši aktuāla, ja saimniecībā ir dažādi tīrumi, proti, ir gan lielas, gan mazas pļavas. Hidrauliski darbināmās sekcijas darba platumu ir viegli samazināt no 14 līdz 9 metriem. Tas ir noderīgi, ja laukos jāiet apkārt šķēršļiem: kokiem, elektrības stabiem un tamlīdzīgiem objektiem. Traktoram pagriežoties, priekšējie hidrauliskie rotori pārklājas ar aizmugurējiem rotoriem, lai grābeklis neatstātu neapstrādātu masu.


Pöttinger papildaprīkojumā piedāvā hidrauliski regulējamu rotoru augstuma sistēmu. Vēl jāpiebilst, ka hibrīda tehnoloģija ir izdevīga arī zemāka rotoru nodiluma un garāku apkopes intervālu dēļ.

 

 

 

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Valtra prezentē jauno Q sēriju

Valtra 5. paaudzes modeļu klāsts tagad ir papildināts ar jau...

Ziņas

Case IH laiž klajā HD Pro preses

Jaunās Case IH preses RB HD Pro ir paredzēts lielākām lopkop...

Ziņas

Alliance 590 riepām 7 jauni izmēri

Septiņi jauni Alliance 590 izmēri paplašinājuši lauksaimniec...