Menu
Terria – jauns Pöttinger rugaines kultivators

Ziņas 07.09.2020   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi bannerJauno rugaines kultivatoru Terria var izmantot dažādām augsnes apstrādes tehnoloģijām, sākot no seklās apstrādes līdz 35 cm dziļai augsnes apstrādei.
Iekārtas darba platums var būt no 4 līdz 6 m ar trīs (modeļi 4030, 5030, 6030) un četrām lemešu rindām (modeļi 4040, 5040, 6040). Terria ir turpinājums pazīstamajam lemešu kultivatoram Synkro, kuram ir divas vai trīs lemešu rindas, bet Terria ir trīs vai četras rindas.

 

 

Mehāniskās pārslodzes aizsardzības iedarbināšanas spēks ir palielināts līdz 600 kg, bet hidrauliskā akmeņu aizsardzības sistēma sasniedz 650 kg. Jaunajam kultivatoram ir iespēja hidrauliski regulēt un mainīt darba dziļumu. Šasijas riteņi ir uzstādīti vidū, kas ne tikai uzlabo mašīnas manevrēšanas spēju, bet arī samazina tās garumu. Standarta komplektācijā ietilpst divi šasijas riteņi, bet iespējams uzstādīt arī četrus riteņus. Tāpat kā Synkro modelim, arī Terria ir pieejamas trīs lemešu dilstošo daļu versijas: Classic, Durastar un Durastar Plus. Salīdzinot ar Classic, Durastar kalpošanas laiks ir līdz trīs reizēm garāks, bet Durastar Plus ir līdz 7 reizes ilgāks. Rāmja augstā klīrensa dēļ mašīna darbojas labi pat pie ievērojama augu atlieku daudzuma. Terria ir pieejams plašs dažādu aizmugures veltņu klāsts.


 

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

ŠKODA ENYAQ iV pirmizrāde Rīgā

Tikai trīs nedēļas pēc Pasaules pirmizrādes Prāgā jaunais el...

Ziņas

Fendt E100 Vario izstrāde turpinās

Fendt ziņo, ka pilnībā elektriskā traktora E100 attīstības r...

Ziņas

BvL barības maisītājiem – izdalītājiem stiprāki gružu magnēti

BvL informē, ka uz lopbarības maisīšanas gliemežiem uzstādīt...