Menu
Piesakies neklātienes mācībām specialitātē lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis

Ziņas 14.09.2020   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi bannerKandavas Lauksaimniecības tehnikumā sākusies dokumentu pieņemšana nepilna laika (neklātienes) mācībām specialitātē “Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis”. Ja tev ir vidējā izglītība un interese par šo profesiju, piesakies līdz 26. oktobrim.

Sākot ar 2020./2021. mācību gadu, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā iespējams apgūt aktualizētu izglītības programmu. Paralēli zināšanām un praksei lauksaimniecības tehnikā, tiek apgūti arī lauku saimniecības pamatprocesi (augkopība, lopkopība).

Jaunā izglītības programma izstrādāta, ieklausoties lauksaimnieku vēlmēs un atbilstoši mūsdienu situācijai. Būtiski, ka šajā programmā iesējams apgūt nepieciešamo lauksaimniecības mācības priekšmetu stundu skaitu, lai varētu pretendēt uz Eiropas Savienības fondu piesaisti.

Kopš tehnikuma dibināšanas Kandavā Latvijas lauksaimniecības nozarei ir sagatavoti aptuveni 4000 lauksaimniecības mehāniķi. Pievienojies! Mācības ilgst nepilnus divus gadus, katru otro nedēļas nogali.

Piesakies līdz 26. oktobrim klātienē Kandavā, Valteru ielā 6 vai elektroniski. Uzzini vairāk kandavastehnikums.lv/neklatiene.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

ŠKODA ENYAQ iV pirmizrāde Rīgā

Tikai trīs nedēļas pēc Pasaules pirmizrādes Prāgā jaunais el...

Ziņas

Fendt E100 Vario izstrāde turpinās

Fendt ziņo, ka pilnībā elektriskā traktora E100 attīstības r...

Ziņas

BvL barības maisītājiem – izdalītājiem stiprāki gružu magnēti

BvL informē, ka uz lopbarības maisīšanas gliemežiem uzstādīt...