Menu
Traktoru riepas Vredestein Traxion 65

Ziņas 14.10.2020   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi bannerVredestein ievērojami paplašinājis traktoru riepu sēriju Traxion 65, kas pirmo reizi tika prezentēta izstādē Agritechnica 2019. Tagad ir pieejami 19 šīs sērijas riepu izmēri, kas aptver diapazonu no 16 līdz 42 collām.

Visas Traxion 65 riepas ir pieejamas pēcpārdošanas tirgum, un dažādiem traktoru modeļiem tās tiek uzstādītas jau rūpnīcā uz konveijera.Traxion 65 sērija ir turpinājums Traxion + modelim. Jaunajām riepām saglabātas īpašības, kuras praksē sevi ir labi pierādījušas, ieskaitot izliektās rievas un lielo kontakta laukumu protektora vidū.


Traxion 65 lielais kontakta laukums piedāvā augstu braukšanas komfortu un nodrošina, ka riepa ir īpaši klusa. To apliecina RDW testa trasē veiktie testi (ISO sertificēti).

Vredestein protektora rievas izliektā cilpiņa ir gandrīz perpendikulāra braukšanas virzienam, sekmējot Traxion 65 vilkmes spēku. Tāpat riepai ir laba pašattīrīšanās spēja, īpaši smagās augsnēs. Tas nodrošina, ka riepa saglabā saķeri un samazina uz ceļa atstāto dubļu daudzumu.

Vredestein apgalvo, ka unikālā protektora gumijas maisījuma un profila kombinācija nodrošina riepas dzīves ilgumu, kas ir vismaz par 30% ilgāks nekā Traxion 65 augstākās klases konkurentiem.

 

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauns Trioliet lopbarības mikseris - pašgājējs

Holandes ražotājs Trioliet apgalvo, ka tā jaunā pašgājēja mi...

Ziņas

Case IH un Steyr rūpnīca saņem balvu

Case IH Europe un Steyr ražotne Santvalentīnā, Austrijā konk...

Ziņas

Syngenta iegādājas bioloģijas uzņēmumu Valagro

Syngenta Group ziņo, ka tās biznesa vienība Syngenta Crop Pr...