Menu
Darbu sāk Väderstad augsto tehnoloģiju laboratorija

Ziņas 15.10.2020   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi bannerOktobrī durvis ver Väderstad jaunā augsto tehnoloģiju materiālu laboratorija Överumā.

– Ar šo mēs nostiprinām mūsu uzņēmuma vadošo lomu lauksaimniecības aprīkojuma dilstošo detaļu ražotāja pozīcijās pasaulē, saka Dens Somlins, Väderstad Components direktors.

Väderstad Components rūpnīcā Överumā aptuveni 50 strādājošie un 40 roboti strādā, ražojot dilstošās detaļas, kuras tiek izmantotas Väderstad lauksaimniecības mašīnām. Tagad darbā iesaistās Väderstad jaunā materiālu tehnoloģiju laboratorija, kurā varēsim veikt unikālus testus, meklējot labākās mehāniskās īpašības materiāliem, no kā izgatavo Väderstad aprīkojuma dilstošās detaļas.

Laboratorijas vadīšanai Väderstad ir pieņēmis darbā metalurģijas un materiālu tehnoloģiju zinātnieku Andersu Petersonu.

– Pilnīgi skaidrs, ka jāpanāk materiāla cietība, kas nodrošina izturību, taču materiāls nedrīkst būt pārāk ciets. Ja tas ir pārāk ciets, tas kļūst trausls un var saplaisāt, kad to izmanto agregātos. Mums jāpanāk līdzsvars starp cietību un elastīgumu, saka Anders Petersons.

Tā kā Väderstad aprīkojums tiek izmantots visā pasaulē, ražotājam jāņem vērā, ka augsnes sastāvs dažādās zemēs atšķiras – tādēļ detaļas jāražo no materiāla, kas arī ir piemērots dažādiem apstākļiem.

– Mēs lepojamies ar šo ieguldījumu. Tehnoloģiju izstrādes laboratorijas pastāvēšana līdzās ražotnei Överumā ilgtermiņā ļaus uzlabot ražojumu kvalitāti, un tas ļaus mums augt un radīt aizvien jaunas darbavietas, saka Dens Smolins, Väderstad Components direktors. 

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauns Trioliet lopbarības mikseris - pašgājējs

Holandes ražotājs Trioliet apgalvo, ka tā jaunā pašgājēja mi...

Ziņas

Case IH un Steyr rūpnīca saņem balvu

Case IH Europe un Steyr ražotne Santvalentīnā, Austrijā konk...

Ziņas

Syngenta iegādājas bioloģijas uzņēmumu Valagro

Syngenta Group ziņo, ka tās biznesa vienība Syngenta Crop Pr...