Menu




Krone testē reversās piedziņas smalcinātāja prototipu

Ziņas 11.11.2020   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi banner



Vācijas uzņēmums Krone ir izstrādājis un izmēģinājis ekskluzīvu lopbarības smalcināšanas sistēmu, kas ir līdzvērtīga mazākajam pašgājējsmalcinātāja Krone Big X modelim. Lai arī tehniskās detaļas ražotājs neatklāj, traktora reversās piedziņas sasmalcināšanas sistēmas prototips izskatās un darbojas iespaidīgi.



Pēc ražotāja domām, šāds pievienojums pie traktora aizmugurējās uzkares un hidrauliskās sistēmas ir piemērots tādiem lieljaudas traktoriem, kā piemēram, Claas Xerion 5000 vai Fendt Vario 1050, un var sakrist ar Krone Big X 480 sniegumu attiecībā uz veiktspēju, degvielas patēriņu un smalcināšanas kvalitāti.

Smalcinātāja prototipam, kura pamatā ir Big X masas smalcināšanas veltņi, var pievienot Krone 6 vai 10 rindu kukurūzas hederu, zāles savācēju vai graudu drupinātāju. Šī smalcināšanas sistēmas un traktora kombinācija sver apmēram 6 – 7 tonnas.



Lai gan prototipa sniegums nepievīla ražotāju un pat pārsniedza cerības, Krone uzsver, ka tas ir tikai projekta sākums. Jautājums par to, vai šāda veida lopbarības smalcinātāji būtu pieprasīti, vēl nav atbildēts, tāpēc Krone veic lauksaimnieku aptauju, lai noskaidrotu šādas tehnikas nākotnes izredzes.





Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Bednar paplašina sējmašīnu klāstu ar 12 metru Efecta

Bednar Efecta CE120000 (12 m) sējmašīna paredzēta gan tradic...

Ziņas

Atpakaļgaitā pa sacīkšu trasi

Claas Xerion 5000 Trac VC ar apgrieztu kabīni 20 kilometrus...

Ziņas

Manitou jaunā teleskopisko iekrāvēju sērija NewAg XL

Lai paplašinātu lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju NewA...