MenuBednar paplašina sējmašīnu klāstu ar 12 metru Efecta

Ziņas 30.11.2020   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi bannerBednar Efecta CE120000 (12 m) sējmašīna paredzēta gan tradicionālajai, gan bezaršanas tehnoloģijai ar darba ātrumu līdz 20 km/h. Čehijas ražotājs sola ražību līdz 200 ha dienā.

Bednar sējmašīnu modeļu rindā Efecta atrodas virs jau zināmajiem Omega 4 – 9 m modeļiem un tai ir tādas pašas plastmasas sēklu tvertnes, taču lielākā 6000 litru tilpuma formātā, kuru var sadalīt (3800 : 2200) sēklu un mēslojuma vienlaicīgai iestrādei. 13,2 tonnas smagajai Efecta traktora jaudas prasības ir 350 līdz 450 ZS.Sējmašīnai ir četras mērīšanas sistēmas un četras sadales galvas. Frontālajā aprīkojumā ietilpst viļņveda diski vai izlīdzināšanas šļūce. Dubultdisku sējas lemešu sekcijas piestiprinātas rāmim, izmantojot paralelogramu, kas notur nemainīgu sēšanas dziļumu visā darba platumā. Rindu atstarpes ir 12,5 vai 16,7 cm. Aizmugurējā daļa ir nolokāma līdz sēklas tvertņu sāniem, kas nodrošina transportēšanas platumam līdz 3 m.

Opciju sarakstā ir divi sliežu izlīdzināšanas komplekti (viens traktora riteņu sliežu izlīdzināšanai, otrs sējmašīnas riteņiem), sēklu plūsmas sensori un hidrauliskā lemešu spiediena regulēšana.


 Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Fendt 942 zāles pļāvēja versija

Dažkārt lauksaimnieki mēdz ieguldīt lielu darbu un līdzekļus...

Ziņas

JCB Loadall: lielāka jauda un plašāka transmisiju izvēle

Lai izpildītu V pakāpes izmešu prasības, JCB ir ne tikai pil...

Ziņas

Divrindu sēšana palielina ražu

Precīzi sējot kukurūzu divās pakāpeniskās rindās ar Lemken A...