Menu
Lemken iQblue automātiskā agregātu vadība

Ziņas 08.01.2021   

image for article


Lemken iQblue savienojuma modulis ļauj augsnes apstrādes agregātiem automātiski vadīt traktoru. Šī ierīce ir saņēmusi AEF (Lauksaimniecības elektronikas fonds) sertifikātu traktora agregātu pārvaldībai (TIM).

Savienojot iQblue un traktoru ar ISOBUS starpniecību, lietotājiem ir nepieciešams tikai viens modulis, jo mobilo vienību var pārlikt uz agregātiem bez īpašiem instrumentiem.

Darba mašīna kontrolē noteiktas traktora funkcijas, piemēram, hidroizvadus un braukšanas ātrumu. Pirmais solis arkliem ir uz GPS balstīta darba platuma vadība, kur mašīnas datus par atrašanās vietu un darba platumu pārsūta TIM, lai automātiski kontrolētu arkla darba platuma hidrocilindru. Lemken apgalvo,ka tas nodrošina, ka arkls vienmēr ar precīzu un taisnu vagu, kā arī palīdz palielināt efektivitāti, uzarot ķīļveida laukus.

Pusuzkarināmiem kultivatoriem darba dziļumu var noteikt ar sensoru. Šajā gadījumā iQblue connect no digitālajām kartēm apkopo apgabalam raksturīgo mērķa darba dziļumu, un TIM ar traktora hidraulisko sistēmu pielāgo zaru sekcijas un izlīdzināšanas darbarīku darba dziļumu mainīgajiem augsnes apstākļiem laukā.

Agritechnica 2019 izstādē sudraba medaļu ieguvusī ierīce ir piemērota esošo agregātu modernizēšanai un saderīga ar citu ražotāju darbarīkiem. Tā no oktobra būs pieejama pašreizējiem un vecākiem arkliem ar hidraulisko darba platuma regulēšanu un to varēs izmantot tikai traktoriem ar AEF sertificētu TIM funkcionalitāti (V un Vari versijas). Tas ietver visus piekabināmos Juwel (V) un VariOpal, kā arī pusuzkarināmos Diamant (V) un VariDiamant arklus. Tāpat tā ir pieejama arī pusuzkarināmiem Karat kultivatoriem.

 

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauns piedāvājums oglekļa sertifikācijai Latvijā

“Baltic Agro” kļuvusi par stratēģisko partneri CO2 sertifikā...

Ziņas

Audi testē Q6 e-tron prototipu

Audi Q6 e-tron prototips, kas ir tuvu sērijveida ražošanas v...

Ziņas

Bobcat prezentē elektriskos iekrāvējus

Šonedēļ ASV notiekošajā būvniecības izstādē ConExpo 2023 uzņ...