MenuValtra jubilejas traktoru sērija

Ziņas 11.01.2021   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi bannerValtra šogad svin 70 gadu jubileju un par godu šim notikumam Somijas ražotājs piedāvā īpašus ierobežota skaita T sērijas traktorus Limited Red Edition.

Valtra traktori mūsdienās ir pieejami dažādās krāsās, taču 1951. gadā pirmais Valmet 15A (15 ZS) bija sarkans. Tādēļ arī ierobežotās tirāžas traktori ir sarkanā metālikas krāsā.

Jubilejas modeļiem T174e (190 ZS), T194 (210 ZS), T214 (230 ZS), T234 (250 ZS) un T254 (271 ZS) ir īpašs 70 gadu logotips uz kreisajām durvīm un tonēti logu stikli, melni riteņu diski, kā arī ādas sēdeklis, stūre un pasažiera sēdeklis ar sarkanām šuvēm, mīksts melns interjers un SmartTouch elkoņa balsts. Jubilejas traktoriem ir arī 70. gadadienas reģistrācijas plāksnīte, papildu (sarkans) salona apgaismojums un Unlimited grīdas paklājs.

Ikvienam, kurš vēlas iegādāties īpašo Limited Red Edition traktoru, ir jāpasteidzas, jo tirdzniecībā visā Eiropā un Tuvajos Austrumos ir pieejami tikai ​​70 jubilejas eksemplāri. No katra pārdotā īpašās sērijas traktora Valtra ziedošot labdarībai 500 eiro.

 Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Fendt 942 zāles pļāvēja versija

Dažkārt lauksaimnieki mēdz ieguldīt lielu darbu un līdzekļus...

Ziņas

JCB Loadall: lielāka jauda un plašāka transmisiju izvēle

Lai izpildītu V pakāpes izmešu prasības, JCB ir ne tikai pil...

Ziņas

Divrindu sēšana palielina ražu

Precīzi sējot kukurūzu divās pakāpeniskās rindās ar Lemken A...