MenuAug pieprasījums pēc mehāniskām nezāļu apkarošanas mašīnām

Ziņas 25.02.2021   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi banner


Nīderlandes nezāļu apkarošanas mašīnu ražotājs Steketee, palielina ražošanas jaudu, lai apmierinātu augošo pieprasījumu pēc mehāniskiem nezāļu apkarošanas risinājumiem. Steketee ir viens no vadošajiem uzņēmumiem precīzās mehāniskās nezāļu apkarošanas tehnoloģijas jomā.

Kopš 2018. gada Steketee ir daļa no Lemken uzņēmumu grupas. Pēc ražotāja teiktā, pērn mehānisko nezāļu apkarošanas mašīnu pārdošanas apjomi esot pieauguši par 30%. Tādēļ tiek paplašināta Steketee Nīderlandes ražotne Stad ant Haringvliet, kur tiek būvēta jauna mašīnu montāžas līniju.

"Tendences integrētā, precīzā kultūraugu pārvaldībā kļūst arvien nozīmīgākas," sacīja Steketee izpilddirektors Iljans Šoutens. "Skaidrojums ir ļoti vienkāršs: nepieciešami dažādi risinājumi, kas ļauj samazināt pesticīdu lietošanu un attīsta ilgtspējīgu lauksaimniecība."

Kopš 2007. gada Steketee koncentrējas uz automātisko mašīnu vadības sistēmu izstrādi, izmantojot uz agregātiem uzstādītas videokameras. Uzņēmums arī izstrādā jaunas augu atpazīšanas metodes, izmantojot mākslīgo intelektu.

 Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

McCormick prezentē jaunu 75 ZS traktoru

Jaunais McCormick X5.085 tiek raksturots kā universāls trakt...

Ziņas

Pöttinger Terrasem arī starpkultūru sēšanai

Terrasem ir jaunākā Pöttinger sējmašīna, kas aprīkota ar Teg...

Ziņas

Amazone iepazīstina ar jauno Pantera

Amazone iepazīstina ar jaunās paaudzes pašgājējsmidzinātāju...