MenuOCTA polisi varēs pirkt arī uz 30 dienām

Ziņas 01.03.2021   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi banner


Zemnieku saeimas virzītais priekšlikums, ka obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) polisi varēs iegādāties arī uz 30 dienām, ir guvis atbalstu Saeimā. To paredz pieņemtie grozījumi Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumā.

Likuma grozījumi nosaka, ka no 2021. gada 1. jūlija standart līgumu par OCTA polises iegādi transportlīdzeklim varēs slēgt arī par periodu uz 30 dienām. Līdz šim līgumu par OCTA polises iegādi slēdza uz trim, sešiem, deviņiem vai 12 mēnešiem.

Izmaiņas veiktas, lai transportlīdzekļu īpašnieki OCTA polisi varētu iegādāties par periodu, kad, piemēram, traktortehnika, automobilis vai motocikls reāli piedalās ceļu satiksmē, nevis, kad tas netiek izmantots.

Ministru kabinetam uzdots līdz 2021. gada 1. septembrim iesniegt Saeimā izvērtējamu par pašreizējo likumā noteikto tiesisko regulējumu attiecībā uz apdrošināšanas prēmiju maksājuma samazinājumu un iespējamo šī maksājuma samazinājuma pakāpenisku atcelšanu un turpmāko risinājumu.

 gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

McCormick prezentē jaunu 75 ZS traktoru

Jaunais McCormick X5.085 tiek raksturots kā universāls trakt...

Ziņas

Pöttinger Terrasem arī starpkultūru sēšanai

Terrasem ir jaunākā Pöttinger sējmašīna, kas aprīkota ar Teg...

Ziņas

Amazone iepazīstina ar jauno Pantera

Amazone iepazīstina ar jaunās paaudzes pašgājējsmidzinātāju...