MenuJeep Gladiator pikapa Baltijas prezentācija

Ziņas 08.03.2021   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi banner


Jeep radījis jaunu pikapa modeli – Gladiator. Tas ir veidots uz ikoniskā Jeep Wrangler bāzes. Jaunais Jeep Gladiator tiks prezentēts Jeep Latvija Facebook kontā virtuālā pasākumā 11. martā plkst. 10:00.

Gladiator konstrukcija balstās uz Jeep Wrangler bāzes, tāpēc tam ir visi gadu desmitiem pārbaudītie priekšnoteikumi braukšanai bezceļa apstākļos.

Rihards Mežoks, Jeep pārstāvis Latvijā un Autobrava Motors pārdošanas vadītājs, stāsta, ka, Jeep Wrangler vienmēr izcēlies ar savām spējām bezceļa apstākļos. “Tomēr esam novērojuši, ka arvien biežāk, stila tendencēm mainoties, autovadītāji izvēlas apvidus transportlīdzekļus arī to izskata dēļ. Pielāgojoties patērētāju prasībām, mainās arī auto iespējas, piemēram, jaunajam Gladiator modelim var viegli pielāgot papildu aizsargus, vinču, glabāšanas sistēmas un īpašus riteņus. Tāpat tam ir iespējams izvēlēties arī autentiskus Jeep stila aksesuārus, kas ļauj viegli mainīt auto ārējo izskatu un pielāgot to autovadītāja dzīvesveidam un gaumei,” stāsta R. Mežoks. Jaunajam Gladiator, tāpat kā leģendārajam Wrangler, ir īpaši veidota vējstikla un jumta konstrukcija, tāpēc automašīnu var vadīt gan bez jumta, gan ar mīkstu vai cietu jumta segumu.

Eiropā pieejamais Jeep Gladiator ir aprīkots ar trīs litru V6 turbodīzeļa dzinēju, kas nodrošina 264 ZS jaudu un 600 Nm griezes momentu. Auto ir aprīkots ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. “4x4 Selec-Trac” pilnpiedziņas sistēma ņem vērā vadītāja braukšanas stilu un vides apstākļus, tāpēc Gladiator spēj vienlīdz labi braukt pa dubļiem, kalnainu reljefu, sniegu un smiltīm. Jaunais Gladiator izceļas arī ar augstāko vilces jaudu savā kategorijā – tas spēj vilkt piekabi, kas sver vairāk nekā 2,7 tonnas.

Jeep Gladiator cena ir no 62 990 eiro.gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

McCormick prezentē jaunu 75 ZS traktoru

Jaunais McCormick X5.085 tiek raksturots kā universāls trakt...

Ziņas

Pöttinger Terrasem arī starpkultūru sēšanai

Terrasem ir jaunākā Pöttinger sējmašīna, kas aprīkota ar Teg...

Ziņas

Amazone iepazīstina ar jauno Pantera

Amazone iepazīstina ar jaunās paaudzes pašgājējsmidzinātāju...