MenuHorst serviss Latvijā pārstāv Sfoggia

Ziņas 01.04.2021   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi bannerSIA Horst serviss no Cēsīm kļuvis par Itālijas uzņēmuma Sfoggia Agriculture Division ražotās produkcijas oficiālo pārstāvi Latvijā.

Itālijas uzņēmums Sfoggia dibināts 1956. gadā pateicoties Antonio Sfoggia un viņa dēla Narcizo aizrautībai. Pirmsākumos kompānija nodarbojās ar ūdens apgādes sistēmu celtniecību, taču drīz tā pievērsās lauksaimniecības sektoram, sākot projektēt un ražot sējmašīnas un stādu stādāmās mašīnas. Pēdējo gadu laikā ražotāja sortimentu ir papildinājušas vairākas izstrādnes, atbilstoši dažādajām tirgus prasībām. Investīcijas tehnoloģijās un attīstībā ir iemesls tam, ka Sfoggia ir starp līderiem precīzās sējas pneimatisko sējmašīnu, graudu sējmašīnu un starprindu kultivatoru projektēšanā un ražošanā.

Latvijas saimniecībām tiks piedāvāti visi Sfoggia modeļi – sākot ar mehānisko Drill-Sem un beidzot ar precīzās sējas pneimatiskajām sējmašīnām Air un Sigma 5 ar Elektra Drive un ISOBUS pilno elektronisko vadību. Noteikti uzmanības vērtas ir “no till” bezaršanas tehnoloģijas sējmašīnas un starprindu kultivatori Thema T20.gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Same Deutz-Fahr uzsāk sadarbību ar Kazahstānu

Koncerns Same Deutz-Fahr (SDF) ir izvēlēts par tehnoloģiju p...

Ziņas

Robots stāda pirmos kartupeļus

Dānijā ražotais Agrointelli Robotti tika izmantots kartupeļu...

Ziņas

Jauns finanšu pakalpojums lauksaimniekiem un mežsaimniekiem

Lai nodrošinātu finanšu resursu pieejamību lauksaimniekiem u...