MenuTiešsaistes kalkulators Amazone AutoTS sistēmai

Ziņas 07.04.2021   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi bannerAmazone ieviesusi tiešsaistes kalkulatoru, kas aprēķina teorētiskos papildu ieņēmumus, izmantojot Amazone AutoTS izkliedēšanas robežu sistēmu.

Amazone izkliedēšanas robežu aprīkojums ir ne tikai precīzs, bet arī ērti lietojams. Izmantojot AutoTS, lauksaimnieks neizkāpjot no traktora var izvēlēties dažādas mēslojuma izkliedēšanas iespējas apgriešanās joslai, lauka malai vai grāvim. Atkarībā no tā tiek izvēlēti dažādi mēslojuma izkliedēšanas iestatījumi. Piemēram, ja lauka mala robežojas ar citu līdzīgu augu kultūru, to var apstrādāt ar 100% no likmes, bet, ja labības mala robežojas ar sabiedrisko ceļu, izkliedēšanas attālums tiek samazināts, lai novērstu mēslojumu nokļūšanu ārpus lauka. Ja pie apstrādātā lauka ir grāvji, atklātas ūdenstilpes vai ekoloģiski apsaimniekotas teritorijas, izvēlas izplatīšanās režīmu, kas uztur nepieciešamo attālumu līdz lauka robežai, ko nosaka vides prasības. Tam ne tikai jāaizsargā vidi, bet arī nevajadzētu atstāt ietekmi uz ražību lauka malu zonā.

Kalkulators izveidots, lai uzskatāmi parādītu šīs sistēmas priekšrocības. Dati kalkulatoram tika iegūti, veicot ilgtermiņa lauka izmēģinājumus, kur AutoTS salīdzināta ar standarta sistēmām. Tāpēc šos skaitļus var uzskatīt par reāliem – tādiem, kas demonstrē papildu ienākumus, ko var sasniegt.

AutoTS sistēma tiek piedāvāta gan piekabināmajiem ZG-TS, gan uzkarināmajiem ZA-TS kliedētāju modeļiem.

Tiešsaistes kalkulators ir pieejams vietnē www.amazone.co.uk/en/border-spreading-calculator

 

 gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Same Deutz-Fahr uzsāk sadarbību ar Kazahstānu

Koncerns Same Deutz-Fahr (SDF) ir izvēlēts par tehnoloģiju p...

Ziņas

Robots stāda pirmos kartupeļus

Dānijā ražotais Agrointelli Robotti tika izmantots kartupeļu...

Ziņas

Jauns finanšu pakalpojums lauksaimniekiem un mežsaimniekiem

Lai nodrošinātu finanšu resursu pieejamību lauksaimniekiem u...