MenuSame Deutz-Fahr uzsāk sadarbību ar Kazahstānu

Ziņas 22.04.2021   

image for article

Reklāma

Profi banner

Profi banner


Koncerns Same Deutz-Fahr (SDF) ir izvēlēts par tehnoloģiju partneri lauksaimniecības mehanizācijas jomas attīstībai Kazahstānā.

Partnerības mērķis ir, balstoties uz SDF pieredzi, veicināt un paaugstināt lauksaimniecības mehanizācijas līmeni Kazahstānā. Lai veicinātu attīstību šajā jomā, valsts valdība ir uzsākusi projektu, kurā kā tehnoloģiskais partneris piedalīsies arī Same Deutz-Fahr Deutschland GmbH. Saskaņā ar sadarbības līgumu SDF dalīsies pieredzē tehnoloģisko jauninājumu jomā un traktoru un kombainu ražošanā ar Agromash Holding, kas ir nozīmīgākais lauksaimniecības tehnikas ražotājs Kazahstānā.

"Mēs lepojamies, ka esam Agromash partneris šajā nozīmīgajā starptautiskās sadarbības projektā," sacīja SDF izpilddirektors Lodoviko Bussolati. Partnerība, kuru veicināja Kazahstānas vēstniecība Romā un Itālijas vēstniecība Nursultanā, ir daļa no koncerna SDF stratēģiskās attīstības procesa. Kazahstānā lauksaimniecībai tiek pievērsta liela vērība, jo šajā tautsaimniecības sektorā tiek nodarbināta gandrīz ceturtā daļa darbspējīgā vecuma iedzīvotāju. Pēc FAO domām, Kazahstāna ir viena no piecām valstīm ar lielāko attīstības potenciālu. 2020. gadā lauksaimniecības produkcija tur pieauga par 5,6% un pārsniedza 12 miljardus eiro, bet investīcijas šajā nozarē pieauga par 15%.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

McCormick prezentē jaunu 75 ZS traktoru

Jaunais McCormick X5.085 tiek raksturots kā universāls trakt...

Ziņas

Pöttinger Terrasem arī starpkultūru sēšanai

Terrasem ir jaunākā Pöttinger sējmašīna, kas aprīkota ar Teg...

Ziņas

Amazone iepazīstina ar jauno Pantera

Amazone iepazīstina ar jaunās paaudzes pašgājējsmidzinātāju...