Menu
Same Deutz-Fahr uzsāk sadarbību ar Kazahstānu

Ziņas 22.04.2021   

image for article


Koncerns Same Deutz-Fahr (SDF) ir izvēlēts par tehnoloģiju partneri lauksaimniecības mehanizācijas jomas attīstībai Kazahstānā.

Partnerības mērķis ir, balstoties uz SDF pieredzi, veicināt un paaugstināt lauksaimniecības mehanizācijas līmeni Kazahstānā. Lai veicinātu attīstību šajā jomā, valsts valdība ir uzsākusi projektu, kurā kā tehnoloģiskais partneris piedalīsies arī Same Deutz-Fahr Deutschland GmbH. Saskaņā ar sadarbības līgumu SDF dalīsies pieredzē tehnoloģisko jauninājumu jomā un traktoru un kombainu ražošanā ar Agromash Holding, kas ir nozīmīgākais lauksaimniecības tehnikas ražotājs Kazahstānā.

"Mēs lepojamies, ka esam Agromash partneris šajā nozīmīgajā starptautiskās sadarbības projektā," sacīja SDF izpilddirektors Lodoviko Bussolati. Partnerība, kuru veicināja Kazahstānas vēstniecība Romā un Itālijas vēstniecība Nursultanā, ir daļa no koncerna SDF stratēģiskās attīstības procesa. Kazahstānā lauksaimniecībai tiek pievērsta liela vērība, jo šajā tautsaimniecības sektorā tiek nodarbināta gandrīz ceturtā daļa darbspējīgā vecuma iedzīvotāju. Pēc FAO domām, Kazahstāna ir viena no piecām valstīm ar lielāko attīstības potenciālu. 2020. gadā lauksaimniecības produkcija tur pieauga par 5,6% un pārsniedza 12 miljardus eiro, bet investīcijas šajā nozarē pieauga par 15%.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Horsch attīsta dažādus autonomijas novirzienus

Pateicoties autonomām tehnoloģijām, arī lauksaimniecībā iesp...

Ziņas

Haitek pārstāv Malwa tehniku

Par Zviedrijas ražotāja Malwa oficiālo pārstāvi Latvijā kļuv...

Ziņas

Latraps Lauku diena Kurzemē

LPKS LATRAPS Tehnikas nodaļa vakar pēcpusdienā rīkoja Lauku...