Menu
R GRUPA audzē šķeldas ražošanas apjomu

Ziņas 28.04.2021   

image for article


Viens no Latvijas lielākajiem mežizstrādes uzņēmumiem SIA R GRUPA ir spēris zīmīgu soli enerģētiskās šķeldas ražošanas apjomu audzēšanā. Uzņēmuma tehnikas parks ir papildināts ar Albach Diamant 2000 šķeldotāju – pašgājēju.

Pavasarī redzama rosība ne tikai mežos vai uz laukiem, bet arī mežizstrādes uzņēmumu tehnikas parkos. Aprīļa sākumā Liepājā no kuģa noripoja vēl viens Vācijas ražotāja Albach Maschinenbau šķeldošanas milzis, kurš savu mājvietu atradis uzņēmumā SIA R GRUPA.

Tā kā enerģētiskā šķelda ir viens no mūsu galvenajiem produktiem, jau kādu laiku lūkojāmies Albach virzienā. Beidzot esam spēruši nozīmīgo soli, un jau pēc pirmajām darba stundām sapratu – šī bija pareizā izvēle. Rudenī ceram saņemt vēl vienu šādu šķeldotāju – pašgājēju,” stāsta uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Juris Rūsa.

Albach Diamant 2000 ir aprīkots ar Volvo sešcilindru dzinēju, kas spēj attīstīt līdz 565 kW (768 ZS), padarot šī milža pārvietošanos visai operatīvu. Taču galvenā šīs mašīnas priekšrocība ir šķeldošanas jauda, proti ražotājs apliecina, ka maksimālā kapacitāte iespējama līdz pat 500 kubikmetriem stundā. 

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Horsch attīsta dažādus autonomijas novirzienus

Pateicoties autonomām tehnoloģijām, arī lauksaimniecībā iesp...

Ziņas

Haitek pārstāv Malwa tehniku

Par Zviedrijas ražotāja Malwa oficiālo pārstāvi Latvijā kļuv...

Ziņas

Latraps Lauku diena Kurzemē

LPKS LATRAPS Tehnikas nodaļa vakar pēcpusdienā rīkoja Lauku...