Menu
McCormick prezentē jaunu 75 ZS traktoru

Ziņas 03.05.2021   

image for article


Jaunais McCormick X5.085 tiek raksturots kā universāls traktors, kas paredzēts transporta, lauka un frontālā iekrāvēja darbiem.

Traktors aprīkots ar 75 zirgspēku FPT F34 dzinēju, kas atbilst izmešu V pakāpei, kas savukārt tiek panākts ar EGR, DOC un DPF, bet bez SCR sistēmām. Četrcilindru dzinēja darba tilpums ir 3,4 l un tas attīsta 375 Nm griezes momentu pie 1400 apgriezieniem minūtē.

McCormick X5.085 var pasūtīt ar jauno frontālo iekrāvēju M15, kuram ir pārveidots rāmis, lai nesamazinātu klīrensu un neierobežotu priekšējās ass stūres leņķa diapazonu. Stūres augstums un dziļums ir regulējami, bet kabīnes jumts ar lūku ir veidots tā, lai būtu vieglāk iekļūt zemu griestu telpās.

Traktora masas un jaudas attiecība ir 48 kg/ZS. Dīzeļdegvielas tvertnes tilpums ir 103 litri. Tiek apgalvots, ka jaunā bremžu sistēma samazina bremzēšanas ceļu par 50%.

X5.085 tiek ražots Argo Tractors rūpnīcā Itālijā. Jaunais modelis ir gatavs McCormick flotes pārvaldības un uzraudzības telemātikas sistēmas uzstādīšanai. Tā mēra degvielas patēriņu, aprēķina darba stundas un brīdina par apkopi. Informācija tiek sniegta tiešsaistes platformas kontā un viedierīču lietotnē.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Claas Jaguar 900 atjauninājumi

Pašgājējsmalcinātāju Claas Jaguar 900. sērijas modeļiem ir v...

Ziņas

Izstāde Auto 2021 Ķīpsalā

No 24. līdz 26. septembrim Ķīpsalā norisinās tradicionālā iz...

Ziņas

Traktora atsvari ar instrumentu kasti

Nīderlandes uzņēmuma Agribumper priekšējie atsvari Toolbox a...