Menu
Komatsu 835TX demonstrācija Tīnūžos

Ziņas 18.05.2021   

image for article


Jaunais mazās klases forvarders Komatsu 835TX paredzēts krājas kopšanas cirsmām, tāpat kā divi citi šīs klases jaunie modeļi 825TX un 845. Krājas kopšanas mašīnas svarīgākā iezīme ir spēja atrast ceļu caur blīvu mežaudzi, vienlaikus saglabājot augstu produktivitāti.

Komatsu mežizstrādes tehnikas oficiālais pārstāvis SIA Haitek Latvia organizē kompaktā forvardera Komatsu 835TX prezentācijas un demonstrācijas pasākumu trīs dienu garumā. Latvijas mežizstrādes uzņēmumiem, kam ir interese par mazās klases pievedējtraktoriem, šī ir lieliska iespēja pašiem notestēt šo jauno modeli reālos apstākļos mežā pie Tīnūžiem.

Lūk operatoru pirmie iespaidi par jauno forvarderu.

Ģirts Groza, SIA Jaunbērziņi:

“Ikdienā strādāju ar Komatsu 830.1. Jaunajam modelim ir plašāka un komfortablāka kabīne ar labāku pārredzamību. MaxiFleet darba uzskaites sistēma var krietni atvieglot ikdienas darbu – nav nepieciešams veikt pierakstus uz papīra lapiņām, visi darba uzdevumi un atskaites ir viegli pieejami mašīnas datorā. Vēl jāatzīmē manipulators, kas jau ir nākamais attīstības solis, salīdzinot ar priekšgājēju.”

Madars Šuksts, SIA Krauzers:

“Strādāju ar Komatsu 855.1 forvarderu un reizēm arī ar harvesteru. Jaunais modelis šādā cirsmā ir izveicīgs un efektīvs. Turklāt to ir labas iespējas aprīkot, piemēram, ar platākām riepām un tad ar metrīgajām ķēdēm, tādējādi ievērojami uzlabojot nestspēju smagos apstākļos. Kabīnes amortizācijas sistēma ir ļoti laba lieta – visu dienu strādājot, operators nogurst krietni mazāk.”

Mārtiņš Lepiksons, AS PATA Strenči:

“Mana ikdienas darba mašīna ir John Deere 810E. Jaunajam Komatsu forvarderam pirmais, kas izceļas ir manipulators – tas novietots uz piekabes, tādēļ mašīna ir stabilāka un kabīne mazāk kratās. MaxiFleet sistēma ir mūsdienīga, palīdz vieglāk organizēt darbu un veikt atskaites. Kopumā mašīna atstāja visnotaļ labu iespaidu.”

 

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Horsch attīsta dažādus autonomijas novirzienus

Pateicoties autonomām tehnoloģijām, arī lauksaimniecībā iesp...

Ziņas

Haitek pārstāv Malwa tehniku

Par Zviedrijas ražotāja Malwa oficiālo pārstāvi Latvijā kļuv...

Ziņas

Latraps Lauku diena Kurzemē

LPKS LATRAPS Tehnikas nodaļa vakar pēcpusdienā rīkoja Lauku...