Menu
Lemken modernizējis Solitair 23+ sējas kombināciju

Ziņas 16.07.2021   

image for article


Lemken ir uzlabojis savu Solitair 23+ sējas kombināciju ar priekšējo tvertni, kurai tagad ir ISOBUS saderīga versija un OptiDisc 25 izsējas lemešu sijas darba platums ir palielināts līdz 6 metriem.

ISOBUS ļauj kontrolēt izsējas daudzumu vai sekciju vadību, izmantojot MegaDrill vadību traktora terminālī, un Lemken apgalvo, ka tas palīdz novērst pārklāšanos.

Papildus esošajām 4 un 4,5 m salokāmajām versijām OptiDisc 25 lemešu sija tagad ir pieejama 3 un 4 m stingrajās versijās, kā arī 5 un 6 m salokāmajās versijās. Papildu atbalsta riteņi jaunajiem saliekamajiem variantiem noņem līdz 3,5 t no traktora aizmugurējās ass noslodzes, lai nodrošinātu, ka tie atbilst maksimāli pieļaujamajai ass slodzei un pilnajai masai. Papildu transporta sistēma tiek bloķēta un atbloķēta tikai dažos soļos.

Solitair 23+ ar priekšējo tvertni kombinācijā ar Zirkon 12 kultivatoru un lemešu siju OptiDisc 25 ir piemērota gan sēklām, gan mēslojumam, un to var izmantot kukurūzai kombinācijā ar Azurit precīzās izsējas sējmašīnu.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Horsch attīsta dažādus autonomijas novirzienus

Pateicoties autonomām tehnoloģijām, arī lauksaimniecībā iesp...

Ziņas

Haitek pārstāv Malwa tehniku

Par Zviedrijas ražotāja Malwa oficiālo pārstāvi Latvijā kļuv...

Ziņas

Latraps Lauku diena Kurzemē

LPKS LATRAPS Tehnikas nodaļa vakar pēcpusdienā rīkoja Lauku...