Menu
Amazone Tyrok 400 arkls

Ziņas 06.09.2021   

image for article


Lauksaimniecības tehnikas ražotājs Amazone iepazīstina ar savu jauno arklu klāsta flagmani – pusuzkarināmo maiņversējarklu Tyrok 400, kas paredzēts 400 zirgspēku klases traktoriem.

Tyrok 400 sērijā pieejamas septiņu, astoņu un deviņu korpusu arklu versijas. Šīs sērijas galvenais jauninājums ir SpeedBlade arkla korpuss, kura patentētā īpaši lielā priekšējā daļa, strādājot lielākā ātrumā, samazina galvenās plāksnes nodilumu. Ja arkls strādā ar lielāku ātrumu, galvenais nodiluma punkts automātiski virzās arvien tālāk uz arkla korpusa centru.

Citas jaunas funkcijas ietver SmartTurn un AutoAdapt. Apvēršanas sistēma SmartTurn hidrauliski palēnina šo procedūru tieši pirms manevra noslēguma. Tas rada amortizācijas efektu un aizsargā mehānismus no iespējamās pārslodzes.

AutoAdap sistēma ļauj ātri reaģēt uz mainīgiem augsnes apstākļiem vai strādājot nelīdzenā apvidū. Šī sistēma maināma vagas platuma modeļiem automātiski hidrauliski pielāgo priekšējo vagu, mainoties kopējam darba platumam. Mehāniskā darba platuma regulēšana ir Tyrok standarta aprīkojumā.

Atbalsta riteņa hidropneimatiskā balstiekārta nodrošina braukšanas komfortu un drošību pārvietojot arklu pa ceļu. Papildaprīkojumā pieejama hidrauliskā darba platuma regulēšanas sistēma no kabīnes, hidrauliskā aizsardzība pret pārslodzi un citas opcijas. Tāpat Tyrok 400 var aprīkot arī ar augsnes pieblīvēšanas veltņiem.

 

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Claas Jaguar 900 atjauninājumi

Pašgājējsmalcinātāju Claas Jaguar 900. sērijas modeļiem ir v...

Ziņas

Izstāde Auto 2021 Ķīpsalā

No 24. līdz 26. septembrim Ķīpsalā norisinās tradicionālā iz...

Ziņas

Traktora atsvari ar instrumentu kasti

Nīderlandes uzņēmuma Agribumper priekšējie atsvari Toolbox a...