Menu
Krone daudzfunkcionālā puspiekabe

Ziņas 09.09.2021   

image for article


Jaunā Krone GX universālā transporta puspiekabe ir piemērota dažādām kravām – ar to var pārvadāt skābbarību, graudus, sīksēklas, kartupeļus, salmu ķīpas un pat paletes.

Krone piekabju jaunajā sērijā ir divi modeļi: divu asu GX 440 (44 m3 ietilpība) un trīs asu GX 520 (52 m3).

Jaunā puspiekabe ir ne tikai universāla, bet arī minimāli bojā transportējamo kravu. Tas ir panākts, uzstādot integrētu grīdas jostu, kas samazina transportējamās masas berzi izkraušanas laikā. Piekabes saturu izstumj, izmantojot pilna platuma divu metru grīdas jostu kopā ar hidrauliski bīdāmu izkraušanas sienu, kas aprīkota ar caurspīdīgu 10 mm akrila stikla logu, kas palīdz sekot izkraušanas procesam. Gumijas sloksnes cieši nosedz sānu sienu konstrukcijas, lai piekabes korpusa iekšpusē nepaliktu smalkgraudainas sēklas.

Hidrauliski darbināmas grīdas lentes konveijera ķēdes darbojas ar vienu no diviem ātrumiem: 8 m/min. vai 16 m/min. Pēc ražotāja teiktā, GX 440 var izkraut 40 sekundēs, bet GX 520 - 50 sekundēs.

Puspiekabi var ātri pielāgot kartupeļu izkraušanai ar aizmugurē piestiprinātiem veltņiem. Pēc ražotāja teiktā, GX no rīta var izmantot skābbarības pārvadāšanai, bet pēcpusdienā – kartupeļiem vai cukurbietēm. Krone apgalvo, ka veltņu piestiprināšana aizņem apmēram 50 minūtes.

Strādājot ar GX, ir iespējama precīza izkraušanas ātruma kontrole, kas noder skābbarības izkraušanai tranšejās. ExactUnload sistēma kontrolē izkraušanas ātrumu atbilstoši nobrauktajam attālumam, t.i. operatoram atliek tikai ievadīt tranšejas garumu. Izkraušanas ātruma kontrole notiek automātiski – atbilstoši traktora pārvietošanās ātrumam.

Ražotājs plāno papildināt klāstu ar citiem GX modeļiem un paplašināt specifikāciju līmeņus.

 

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Claas Jaguar 900 atjauninājumi

Pašgājējsmalcinātāju Claas Jaguar 900. sērijas modeļiem ir v...

Ziņas

Izstāde Auto 2021 Ķīpsalā

No 24. līdz 26. septembrim Ķīpsalā norisinās tradicionālā iz...

Ziņas

Traktora atsvari ar instrumentu kasti

Nīderlandes uzņēmuma Agribumper priekšējie atsvari Toolbox a...