Menu
Stoll uzņēmumam jauns īpašnieks

Ziņas 07.10.2021   

image for article


Čehijas uzņēmums Agrostroj Pelhřimov ir iegādājies pazīstamo Vācijas frontālo iekrāvēju un piederumu ražotāju Stoll Group.

Kopā ar Stoll Group galveno mītni Lengedē, netālu no Hanoveres, čehi iegādājās divas rūpnīcas Vācijā un pa vienai Polijā un ASV. Stoll Group nodarbina aptuveni 600 cilvēku, un tai ir 5000 biroju un tirdzniecības uzņēmumu visā pasaulē. Stoll eksporta apjoms ir aptuveni 22 000 vienību, un tas ir otrs lielākais traktoru frontālo iekrāvēju ražotājs pasaulē, ar gada apgrozījumu 120 miljonu eiro.

"Nevilcinājos un ilgi nedomāju par jauna uzņēmuma iegādi," saka Agrostroj īpašnieks un izpilddirektors Lubomirs Stoklaseks, piebilstot, ka tā ir lieliska iespēja būtiski paplašināt ražošanas portfeli. "Stoll iegāde atbilst mūsu stratēģiskajam plānam, un tam ir liels sinerģijas potenciāls starp abiem uzņēmumiem," viņš teica.

Ģimenes īpašumā esošais Agrostroj Group apgalvo, ka ir lielākais lauksaimniecības tehnikas ražotājs Čehijā, un ir vislabāk pazīstams ar savām pļaujmašīnām. Čehi ražo arī detaļas un komponentus DAF, Scania un Volvo, kā arī Fendt, John Deere, Krone, Kuhn un Kverneland.

Šogad Čehijas uzņēmums ziņo par apgrozījumu aptuveni 250 miljonu eiro apjomā. Uzņēmumā bez Stoll strādā 2700 cilvēku. Paredzams, ka abi uzņēmumi kopā veidod aptuveni 370 miljonu apgrozījumu. Jaunais īpašnieks neplāno būtiskas izmaiņas uzņēmuma darbībā.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

John Deere 5ML traktoru jaunā sērija

John Deere 5ML traktoru klāsts, kurā ietilpst jaunais 134 ZS...

Ziņas

Jaunais Steyr 6280 Absolut CVT

Jaunais Steyr klāsta flagmanis – 280 ZS Absolut CVT – paredz...

Ziņas

JCB prezentē mazāko Loadall modeli

JCB iepazīstina ar jauno modeli 514-40, savu līdz šim mazāko...