Menu
Väderstad Spirit 600C jauna versija InLine

Ziņas 08.10.2021   

image for article


Väderstad savu piedāvājumu papildinājis ar Spirit 600C sējmašīnas versiju InLine, kas nelielu mēslojuma devu iestrādā sēklas vagā vienlaikus ar sēklu, nodrošinot augam ātru barības vielu uzņemšanu.

- InLine sistēma ļauj mēslojumu iestrādāt vienā rindā ar sēklu. Tas kļūst sēklai pieejams uzreiz pēc sējas, saīsinot uzdīgšanas laiku. InLine sistēma ir īpaši piemērota, strādājot ar nelielām mēslojuma devām. Spirit 600C InLine ir aprīkots ar atsevišķu gaisa plūsmu, kurā mēslojums tiek izkliedēts atsevišķi no sēklas. Tas novērš šķirošanu sistēmā un ir īpaši svarīgi, kad atšķiras sēklu izmēri un svars. Gaisa plūsmas intensitāti var viegli regulēt, nodrošinot, ka gan sēkla, gan mēslojums tiek iestrādāts augsnē ar optimālu precizitāti, saka Magnuss Samuelssons, koncepciju izstrādātājs uzņēmumā Väderstad.

Mēslojums tiek dozēts ar elektrisko mēslojuma padeves sistēmu Fenix, kas ir tā pati ierīce, ko izmanto sēklas dozēšanai. Tā ir gan precīza, gan nerūsējoša. Sadalošās šūnas rotorā un leņķveida izeja no padeves ierīces efektīvi novērš pulsēšanu, nodrošinot, ka visiem augiem ir pilnīgi vienāda piekļuve mēslojumam.

Jaunā Väderstad Spirit 600C Inline ierīce ir pieejama no 2021. gada oktobra.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

AGCO nostiprina pozīcijas putnkopības nozarē

Uzņēmumu grupa AGCO paplašinājusi savu darbības lauku, pievi...

Ziņas

Fotoreportāža: Lauksaimnieku auto diena 2021

Žurnāls profi Latvija sadarbībā ar Zemnieku saeimu rīkoja tr...

Ziņas

BKT atver jaunu riepu rūpnīcu

Riepu ražotājs BKT ir uzsācis darbu jaunuzceltajā rūpnīcā Va...