Menu
Fendt pārceļ Tigo ražošanu

Ziņas 02.12.2021   

image for article

Fendt lopbarības piekabju ražošana Vācijā tiek pārcelta no Valdštetenas rūpnīcas netālu no Štutgartes uz Volfenbiteles ruļļu prešu rūpnīcu netālu no Hannoveres.

Valdštetenas rūpnīca tiks slēgta nākamā gada jūnija beigās. Savācējpiekabju Tigo ražošanu Volfenbitelē plānots sākt 2022. gada septembrī.

Lopbarības piekabju un prešu ražošanas apvienošana ir Fendt mātesuzņēmuma AGCO korporatīvs lēmums pēc tam kad koncerns 2017. gadā iegādājās Lely grupas lopbarības sagatavošanas tehnikas nodaļu.

Pāreja ne tikai radīs augstāku izmaksu efektivitāti. "Mūsu atrašanās vieta Volfenbitelē ir ideāla izmēra un struktūras ziņā, lai turpinātu ražošanas jaudu paplašināšanu," komentē AGCO/Fendt viceprezidents un rīkotājdirektors Kristofs Grēblinhofs. "Nākotnē mēs sagaidām vēl spēcīgāku sinerģiju, sadarbojoties prešu un savācējpiekabju izstrādes speciālistiem."

70 darbiniekiem, kurus skar Valdštetenas rūpnīcas slēgšana, tiks piedāvāti piemēroti risinājumi. Daudziem tiks piedāvāts darbs Volfenbiteles, Asbah-Baumenheimas (kabīnes) un Marktoberdorfas (traktori) ražotnēs.

 Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Kravas elektromobilis Scarab

Lauksaimniekiem un mežsaimniekiem paredzētā elektriskā krava...

Ziņas

Väderstad rekorda gads

Viens no vadošajiem augsnes sagatavošanas agregātu un sējas...

Ziņas

Steyr hibrīda piedziņas koncepcija

Izstādē Agritechnica 2019 Steyr demonstrēja savu dīzeļa hibr...