Menu
Alliance jaunās traktoru riepas

Ziņas 04.03.2020   

image for article


Riepu ražotājs Alliance Tire Group (ATG) savām traktoru riepām ieviesis jaunu stratificēto slāņu tehnoloģiju Stratified Layer Technology (SLT), kas ne tikai uzlabo vilkmes saķeri, bet arī pagarina riepu kalpošanas laiku.

 

Agri Star II riepas protektorā katras rievas profils sastāv no diviem dažādas gumijas slāņiem un atšķirīgiem profila leņķiem. Augšējam slānim ir viena leņķa profils, savukārt apakšējam slānim ir vairāku leņķu profils. Ģeometrijas izmaiņas kompensē riepas veiktspējas zaudēšanu nodiluma dēļ. Kad protektora rievas augšējais slānis ir nodilis par 40%, sāk darboties apakšējais slānis. Ražotājs apgalvo, ka pie šāda nodiluma tiek nodrošināta tāda pati vilkmes saķere kā jaunai riepai.

Divslāņu protektora atbalsta ribas ne tikai uzlabojot vilkmi, bet arī nodrošinot riepai labākas pašattīrīšanās spējas. Agri Star II riepu protektora jaunais dizains sniedzot lielāku kontakta laukumu, labākus braukšanas apstākļus, mašīnas stabilitāti un uzlabotu bremzēšanas veiktspēju. Īpašais gumijas maisījums riepai nodrošinot papildu aizsardzību pret mehāniskiem bojājumiem. Agri Star II modelim tiek piedāvāti dažādi izmēri. Jaunām riepām ir D ātruma indekss (65 km/h) un ražotājs sniedz 7 gadu garantiju.

 

gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Dammann testē 20 000 litru piekabināmo smidzinātāju

Jaunā Dammann smidzinātāja projektēšanas darbi sākās 2020. g...

Ziņas

Nažu veltnis Amazone Cirrus sējmašīnai

Jaunā priekšējā naža veltņa opcija Amazone Cirrus 6003-2 pie...

Ziņas

Baltic Agro Machinery piedāvā Farmtrac traktorus

Lauksaimniecības tehnikas tirgotājs Baltic Agro Machinery kļ...