Menu
JCB prezentē Fastrac iCON

Ziņas 02.05.2022   

image for article


JCB laidis klajā uzlabotus Fastrac 4000. un 8000. sērijas traktorus ar pilnīgi jaunu vadības elektronikas infrastruktūru, kas nodrošina augstāku veiktspējas un ērtību līmeni.

Jaunajai Fastrac iCON operatora videi ir trīs galvenās funkcijas:

iCONFIGURE – katram operatoram pielāgojama vadība

iCONNECT – integrēta precīzās lauksaimniecības tehnoloģija

iCONTROL – darbības pārdefinēšana, izmantojot jaunu piedziņas programmatūru

Fastrac traktori (175 līdz 348 ZS) tagad ir aprīkoti ar jauno iCON rokas balsta konsoli un 12 collu skārienekrāna displeju, kas nodrošina elastību vadības sadalē un operatora informācijā, kā arī jaunu transmisijas vadības stratēģiju, lai nodrošinātu maksimālu operatora komfortu un spēka piedziņas efektivitāti. Vadības sviras ietver jaunu, ergonomiskāku kursorsviru ar pielāgojamiem karstajiem taustiņiem izvadu vārstiem un papildu sekundāro kursorsviru iekrāvēja vai ISOBUS funkciju vadīšanai.

Traktori ir pieejami arī ar pilnībā integrētu ISOBUS, precīzu JCB GPS vadību un agregātu vadības lietojumprogrammām, kas samazina nepieciešamību pēc papildu displejiem. Vadības iestatīšana ļauj viegli pārslēgties starp sviras, pedāļa vai kruīza braukšanas režīmiem, vienkārši pieskaroties kādai no vadības ierīcēm.

Atskaitot jauno vadības sistēmu, gan 4000., gan 8000. sērijas Fastrac traktori paliek gandrīz tādi paši kā līdz šim, lai gan ar dažiem nelieliem uzlabojumiem, kas galvenokārt saistīti ar vadītāja komfortu.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Valtra prezentē jauno Q sēriju

Valtra 5. paaudzes modeļu klāsts tagad ir papildināts ar jau...

Ziņas

Case IH laiž klajā HD Pro preses

Jaunās Case IH preses RB HD Pro ir paredzēts lielākām lopkop...

Ziņas

Alliance 590 riepām 7 jauni izmēri

Septiņi jauni Alliance 590 izmēri paplašinājuši lauksaimniec...