Menu
Jauns Fendt loģistikas centrs un krāsošanas cehs

Ziņas 06.05.2022   

image for article


Fendt iegulda aptuveni 18 miljonus eiro savā Hohenmölsen rūpnīcā netālu no Leipcigas Vācijā, kur top jauns krāsošanas cehs un loģistikas centrs.

Šajā rūpnīcā ražo detaļas un sastāvdaļas Fendt traktoriem, rituļu presēm, ražas novākšanas kombainiem un lopbarības piekabēm, kā arī pilnībā komplektē Katana pāšgājējsmalcinātājus un Rogator 600 pašgājējsmidzinātājus.

Loģistikas centra paplašināšana tiks pabeigta šī gada septembrī. Plānots, ka jaunais krāsošanas cehs sāks darboties 2023. gada vasarā, un tajā tiks izmantots gan katoda iegremdēšanas pārklājums, gan pulvera pārklājums plānām un biezām lokšņu metāla daļām.

Komponenti tiks gruntēti bez smagajiem metāliem iegremdējamā vannā, kurā ir 80% ūdens. Krāsas būs uz ūdens bāzes, kas nesatur smagos metālus, šķīdinātājus vai gaistošus savienojumus. Pulverkrāsošanas atlikumi tiks pārstrādāti.

"Krāsu cehs un loģistikas centrs ir nozīmīgi ieguldījumi Hohenmölsen ražotnes nākotnē," saka Kristofs Grēblinghofs, AGCO/Fendt valdes priekšsēdētājs. "Lai nākotnē vēl labāk izpildītu augstās kvalitātes prasības Fendt produktiem, mēs paši pārņemsim mūsu detaļu krāsošanu. Jaunais krāsošanas cehs arī dod iespēju ražot vēl vairāk komponentu citiem Fendt produktiem citās rūpnīcās”.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Dammann testē 20 000 litru piekabināmo smidzinātāju

Jaunā Dammann smidzinātāja projektēšanas darbi sākās 2020. g...

Ziņas

Nažu veltnis Amazone Cirrus sējmašīnai

Jaunā priekšējā naža veltņa opcija Amazone Cirrus 6003-2 pie...

Ziņas

Baltic Agro Machinery piedāvā Farmtrac traktorus

Lauksaimniecības tehnikas tirgotājs Baltic Agro Machinery kļ...