Menu
Jauns JCB teleskopiskais iekrāvējs

Ziņas 09.06.2022   

image for article


JCB ir laidis klajā jaunu Loadall teleskopisko iekrāvēju – visātrāko un visjaudīgāko modeli, kādu uzņēmums ir uzbūvējis. 542-70 Agri Pro izceļas ar dzinēja jaudas, griezes momenta, paātrinājuma, maksimālā ātruma un hidrauliskās jaudas kombināciju, kas arī nosaka veiktspēju un ražīgumu, strādājot gan saimniecības teritorijā, gan laukā, gan arī braucot pa ceļu.

JCB Lauksaimniecības tehnikas nodaļas rīkotājdirektors Džons Smits stāsta: “Pateicoties 173 ZS dzinējam un 50 km/h maksimālajam ātrumam, jaunais Loadall 542-70 Agri Pro ir visjaudīgākais un visātrākais Loadall, kādu JCB ir uzbūvējis. Tam ir arī straujāks paātrinājums un nepārspējama efektivitāte vilktspējas ziņā.”

Jaunā JCB 542-70 Agri Pro īpašības:

  • JCB 4,8 litru DieselMAX dzinējs ar 173 ZS (129 kW) jaudu un 690 Nm griezes momentu;

  • JCB DualTech VT apvienotā hidrostatiskās un tiešās mehāniskās piedziņas 50 km/h transmisija;

  • dinamiskā vilcējspēka palielinājums par 22%; par 25% lielāka produktivitāte, braucot pa ceļu;

  • Heavy Duty JCB asis ar 10 skrūvju rumbām un 500 mm platām riepām uz izturīgākiem diskiem;

  • jauna veida abu tiltu hidrauliskā bremžu sistēma ar automātisku četru riteņu piedziņas aktivāciju;

  • par 14% intensīvāka hidraulikas plūsma, pateicoties lielākam 72cc (160 l/min) virzuļsūknim;

  • jauna veida gumijas atsperes kabīnes balstiekārtas konstrukcijā labākai vibrācijas un triecienu slāpēšanai.

Tieši tāpat kā citi Loadall 542-70 modeļi, kas aprīkoti ar DualTech VT transmisiju, Agri Pro maksimālā celtspēja ir 4,2 tonnas, un 2,75 tonnas materiāla tas paceļ līdz 7,01 m.

542-70 Agri Pro operatoru rīcībā ir arī jauna veida automātiskas aktivācijas JCB Smooth Ride System strēles amortizācijas sistēma ar optimizētiem hidroakumulatoriem un hidrauliskiem izlīdzinātājvārstiem, kas palīdz ierobežot strēles svārstīšanos un transportlīdzekļa kustības ietekmi uz strēli, samazina kravas izšļakstīšanas vai izbēršanas riskus, kā arī palielina komfortu.

Operatora rīcībā ir arī gaisa kondicionieris vai klimata kontrole un apsildāms un ventilējams sēdeklis ar daļēju ādas apdari, pneimatisko piekari un elektriski regulējamu muguras balstu. Īpašu komfortu nodrošina arī plašā Command Plus kabīne ar jauna veida triecienus un vibrāciju neitralizējošām gumijas atsperēm un polimēra amortizējošajiem balstiem.

Džons Smits norāda: “Tā kā Loadall 542-70 Agri Pro izcili apvieno tirgū aktuālākās tendences, mēs to pozicionējam kā izcilāko modeli segmentā – vairāk jaudas, lielāks ātrums un ražīgums atbilstoši profesionāla operatora vēlmēm.”

 

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Valtra prezentē jauno Q sēriju

Valtra 5. paaudzes modeļu klāsts tagad ir papildināts ar jau...

Ziņas

Case IH laiž klajā HD Pro preses

Jaunās Case IH preses RB HD Pro ir paredzēts lielākām lopkop...

Ziņas

Alliance 590 riepām 7 jauni izmēri

Septiņi jauni Alliance 590 izmēri paplašinājuši lauksaimniec...