Menu
Alliance 354 Agriflex VF riepas

Ziņas 22.07.2022   

image for article

Alliance 354 Agriflex+ (VF) riepas paredzētas rindās sētu kultūraugu laukiem un ir piemērotas lielapjoma smidzinātājiem un traktoriem. Šīs riepas ir izgatavotas ar jaunāko VF tehnoloģiju, tādēļ to kravnesība ir par 40% lielāka nekā standarta rindās sētiem kultūraugiem paredzētajām riepām vai labības smidzinātāju riepām ar tādu pašu spiedienu.

Riepām ir arī standarta kravnesība, ja spiediens ir par 40% mazāks. Atkarībā no dominējošajiem augsnes apstākļiem šis ekspluatācijas režīms nodrošina ideālu iespēju samazināt ietekmi uz augsni, sasniedzot maksimālu ekspluatācijas lietderību.

Ņemot vērā riepu D ātruma indeksu, tās ir piemērotas braukšanai pa ceļiem ar līdz pat 65 km/h. Tā kā lielie smidzinātāji bieži vien brauc pa ceļu no degvielas uzpildes stacijas līdz laukam, pateicoties Alliance 354 Agriflex VF gaisa spiediena diapazonam, tikpat kā nav nepieciešams pielāgot spiedienu, ja degvielas tvertne ir pilna vai tukša. Šīs riepas var braukt arī tad, ja spiediens ir mazāks par noteikto.

Pateicoties caurduršanas pretestībai, vilktspējai un ievērojamajām pašattīrīšanās īpašībām, ko panāk ar atstarpi starp R-1W protektoriem, 354 Agriflex VF riepas būtiski uzlabo lauksaimniecības tehnikas produktivitāti. 

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Krone pļaujmašīnas ar videokamerām

Tagad visām jaunajām Krone frontālajām pļaujmašīnām tiek uzs...

Ziņas

Yara Latvija atver minerālmēslu fasēšanas un uzglabāšanas noliktavu Rīgā

Minerālmēslu ražotāja un izplatītāja Yara (Norvēģija) pārstā...

Ziņas

Unitruck pārstāv Pezzolato tehniku

SIA Unitruck ir paplašinājis piedāvājuma klāstu ar Itālijas...