Menu
Jaunais 5G viedtālrunis Cat S53 un mobilā interneta tīklājs Cat Q10

Ziņas 02.08.2022   

image for article

Bullitt Group, globālais Cat tālruņu licences īpašnieks, savu produktu klāstu papildinājis ar divām jaunām 5G ierīcēm, prezentējot nākamās paaudzes Cat S53 viedtālruni un paziņojot par tā pirmā mobilā interneta tīklāja Cat Q10 pieejamību.

Šīs jaunās Cat 5G ierīces nodrošina ievērojami ātrāku lejupielādes un augšupielādes ātrumu, kas ir īpaši svarīgi, lai pielāgotos pašreizējai digitalizācijai, ko veic liela daļa Cat izturīgo tālruņu segmenta klienti.

Piekļuve ātrgaitas internetam ir svarīga katrā jaunā būvlaukumā, katrai loģistikas brigādei, kuras prioritāte ir e-komercijas piegāžu palielināšana, viedajām noliktavām un ikvienam darbam, kas atkarīgs no datos balstītiem lēmumiem, kas reti ir pieejami visai komandai jau no pirmās dienas. Cat Q10 atrisina šo problēmu, spējot droši savienot 32 ierīces, pat ierīces ar 4G vai tikai WiFi savienojumu, ar lielu 5G ātrumu, nodrošinot optimālu produktivitāti jau katra projekta sākumā.

Kā pirmais 5G Cat tālrunis, S53 nodrošina ātrdarbīgu un uzticamu savienojumu, neatkarīgi no tā, vai tas ir nepieciešams, lai palielinātu produktivitāti noslogotā būvlaukumā, piekļūtu koplietojamiem darba dokumentiem vai veiktu zvanus.

Cat S53 ir Android viedtālrunis, kas aprīkots ar virkni noderīgu funkciju, un tā uzlaboto dizainu aizsargā Mil-Spec 810H militāras klases izturība, ar ko Cat tālruņi ir tik slaveni.

Uzlabojumi ietver lielu 6,5 collu HD+ ekrānu, kas padara to par ideālu rīku, lai skatītos vai koplietotu video vai attēlus, kas uzņemti ar augstas kvalitātes Sony 48MP kameru. Šo lielo ekrānu aizsargā biezs rūdīta stikla panelis ar padziļinājumu, kas ir izstrādāts tā, lai būtu īpaši izturīgs pret skrāpējumiem un triecieniem.

Jaunākais Cat tālrunis ir aprīkots ar īpaši spilgtu, augšpusē iestrādātu lukturīti, kuru var ieslēgt ar sānos izvietotu programmējamu taustiņu, lai acumirklī izgaismotu tumšu darba vietu. Tam ir arī ietilpīgs akumulators, tāpēc nav jāuztraucas par uzlādes avota atrašanu, taču, kad ir piekļuve strāvai, tālrunim ir 18W ātrās uzlādes un Qi bezvadu uzlādes atbalsts. Tālrunis ir viegli satverams, pat ar cimdiem rokās, un tam ir stiprinājums piekarināšanai un aizmugurē novietots pirkstu nospiedumu sensors, lai nodrošinātu maksimāli ērtu lietojamību darbā.

Šo tālruni var nomest, pārklāt ar dubļiem vai atstāt ārā lietū. Tas ir tālrunis, ko vienā brīdī varat izmantot, lai straumētu augstas kvalitātes video tā lielajā, skaidrajā displejā, un iemest savā piederumu somā vai instrumentu kastē jau nākamajā brīdī.

Savukārt Cat Q10 ir 5G mobilā interneta tīklājs, kas nodrošina uzticamu un ātru savienojamību vairākām ierīcēm un ir jo īpaši piemērots izmantošanai ārpus telpām, pateicoties tā izturīgajam un visiem laikapstākļiem piemērotajam dizainam. Cat Q10 ir viegli pārvietojams, un to gan uzņēmumi, gan privātpersonas var izmantot neskaitāmos veidos.

Neatkarīgi no tā, vai ierīce nepieciešama, lai uzturētu drošību un ērtības attālos būvlaukumos, vai lai komandas, kuras atrodas ceļā, būtu savienotas, vai arī lai nodrošinātu, ka uzņēmumiem un pasākumiem brīvā dabā ir stabils tirdzniecības vietas savienojums, Cat Q10 saglabās tik ļoti nepieciešamo savienojumu. Tas pat var nodrošināt brīvdienu īpašumus vai viesmīlības vietas ar iepriekš nepieejamu platjoslas savienojumu.

Cat Q10 ir arī noderīgs ģimenēm un privātpersonām, atrodoties ceļā vai vietās, kur nevar paļauties uz WiFi tīkliem. Lieliski piemērots, lai nodrošinātu savienojumu izbraucienā ar teltīm, izmantotu pie baseina, lai izklaidētu visus brīvdienās, vai lai strādātu jaunajā dārza birojā. Izmantojot Cat Q10, 4G vai tikai WiFi ierīces iespējams savienot ar ātru 5G savienojumu, lai varētu turpināt mūzikas atskaņošanu, video straumēšanu, nodrošinātu ģimenei savienojumu un droši strādātu no mājām vai brīvdienās neatkarīgi no laikapstākļiem.

Cat Q10 var ātri un viegli uzstādīt, un tas var droši savienot līdz pat 32 ierīcēm vienlaikus, nodrošinot stabilu savienojumu, pateicoties Wi-Fi 6 un 5G ātrumam. Būtiski, ka tas piedāvā arī lielāku drošību un privātuma kontroli un daudz lielāku fleksibilitāti nekā publiskie Wi-Fi tīklāji.

Cat Q10 ir īpaši ietilpīgs akumulators, nodrošinot līdz pat 10 stundām darbības, lai pievienotās ierīces ilgāk būtu tiešsaistē. Gadījumā, ja nepieciešams ierīces izmantot vēl ilgāk, bet nav iespēju veikt uzlādi, akumulatoru iespējams nomainīt.

Cat S53 viedtālrunis būs pieejams par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 499 EUR, sākot no 8. augusta, bet Cat Q10 mobilā interneta tīklājs būs pieejams par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 419 EUR, sākot no augusta vidus. Ierīces būs pieejamas tīmekļa vietnē www.catphones.com un pie vairākiem mazumtirgotājiem un mobilo pakalpojumu sniedzējiem.

 

gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Krone pļaujmašīnas ar videokamerām

Tagad visām jaunajām Krone frontālajām pļaujmašīnām tiek uzs...

Ziņas

Yara Latvija atver minerālmēslu fasēšanas un uzglabāšanas noliktavu Rīgā

Minerālmēslu ražotāja un izplatītāja Yara (Norvēģija) pārstā...

Ziņas

Unitruck pārstāv Pezzolato tehniku

SIA Unitruck ir paplašinājis piedāvājuma klāstu ar Itālijas...