Menu
McHale laiž klajā jaunās paaudzes Fusion

Ziņas 19.09.2022   

image for article


Jaunajām McHale kombinētajām presēm ir veikti vairāki uzlabojumi, kas paaugstina efektivitāti, samazina degvielas patēriņu un nodrošina operatoram komfortablākus darba apstākļus. McHale Fusion 4, tāpat kā iepriekš, būs pieejama trīs versijās: standarta, Pro un Plus. Abām augstākajām versijām ir ISOBUS saderīga vadības ierīce.

Visām presēm standarta aprīkojumā ir 540 apgr./min pārnesumkārba, bet var izvēlēties pārslēdzamu 1000 apgr./min versiju. Ražotājs uzskata, ka lielāki apgriezieni ar samazinātu griezes momentu samazina asās pārslodzes uz piedziņas līniju. Aizsargsajūgam ir par 10% augstāks iestatījums, kas palīdz samazināt bloķēšanās risku.

Presei ir atsevišķi sūkņi smērvielai un eļļai. Fusion 4 Plus ir aprīkota ar jaudīgāku sieta/plēves bremzi, kas nodrošina par 25% lielāku nostiepšanos. Atšķirība esot jūtama aukstā laikā, kad ietīšanas plēvi nepieciešams vairāk stiept.

Pro un Plus versijām ir vadības panelis mašīnas aizmugurē, kas ļauj operatoram daudzas funkcijas iestatīt, neatgriežoties kabīnē. ISOBUS saderīgas vadības ierīces ir standartā Pro un Plus versijām. Ja traktoram nav displeja vai atsevišķa UT displeja, var izvēlēties McHale ISO-Play ar 7 vai 12 collu termināli.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jaunais Weidemann Hoftrac 1190e

Weidemann iepazīstina ar jauno 1190e – otrās paaudzes pilnīb...

Ziņas

Jauns Horsch kultivators 600 ZS traktoriem

Horsch jaunais kultivators Fortis AS ar darba platumu 6 un 7...

Ziņas

AS Baltem kļuvis par Deutz-Fahr oficiālo pārstāvi

AS Baltem un koncerns SDF (ražo traktorus un kombainus ar zī...