Menu
Kubota M5002 Narrow sērijas traktori

Ziņas 16.11.2022   

image for article


Lauksaimniecības un komunālās tehnikas ražotājs Kubota Corporation laidis klajā jaunos M5002 Narrow sērijas traktorus, kas paredzēti darbam vīna dārzos, augļu dārzos un citviet, kur nepieciešama šaura un zema tehnika.

M5002 Narrow traktoru sērija ir aprīkota ar četru cilindru Kubota dzinēju, kas atbilst V pakāpes emisiju prasībām, un tam ir pieejami pieci jaudas līmeņi diapazonā no 74 ZS līdz 115 ZS. Sērijā ietverti pieci modeļi — M5-072N, M5-082N, M5-092M, M5-102N un M5-112N.

Dažādiem specifiskiem pielietojumiem paredzētie Kubota M5002 Narrow traktori ir pieejami ar diviem dažādiem motora pārsega dizainiem, kas piemēroti atšķirīgām situācijām. Viens no tiem ir paredzēts modeļiem, kas aprīkoti ar kabīni. Tā kā tas nodrošina lielisku priekšējās ass pārredzamību, šie traktori ir īpaši piemēroti darbam vīna un augļu dārzos. Otrs pārsega veids ir izstrādāts tieši ROPS modeļiem. Tam ir zema profila konstrukcija, tāpēc tas ir ideāli pielāgots darbam siltumnīcās un ilggadīgo stādījumu laukos.

Kubota M5002 Narrow sērija ir pieejama ar dažādiem transmisijas veidiem; vienai no tām ir 18 pārnesumi kustībai uz priekšu un 18 atpakaļgaitā, savukārt otra ir daudzpusīgāka un komfortablāka. Dual Speed transmisija, tikai nospiežot pogu un šādi divkāršojot katru pārnesumu, nodrošina 36 pārnesumus kustībai uz priekšu un 36 atpakaļgaitā. Abi varianti ir aprīkoti ar elektrohidraulisku virzienmaiņas sviru un ietver divu ātrumu pagrieziena opciju. Apmēram 35º pagrieziena leņķis līdz ar Kubota traktoru divu ātrumu pagrieziena tehnoloģiju nodrošina īpaši šauru apgriešanās rādiusu.

Lai viegli un droši paceltu smagas kravas, jaunā M5002 Narrow sērija ir aprīkota ar jaudīgu hidraulisko sistēmu, nodrošinot plūsmu līdz pat 69 l/min, kas garantē lielāku ražīgumu un veiktspēju. Turklāt, pateicoties II kategorijas trīs punktu sakabei, M5002 Narrow sērijas traktori var pacelt kravas līdz 2300 kg.

Traktora kabīni var aprīkot ar CAT IV filtru komplektu atbilstoši specifiskajiem UNI EN 15695-1:2018 standartiem. Jaudīgā kabīnes ventilācijas sistēma ar sertificēto aktivētās ogles filtru nodrošina uzticamu aizsardzību pret augu aizsardzības līdzekļiem, kas tiek lietoti vīna un augļu dārzu apstrādei.

 

gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

John Deere 5ML traktoru jaunā sērija

John Deere 5ML traktoru klāsts, kurā ietilpst jaunais 134 ZS...

Ziņas

Jaunais Steyr 6280 Absolut CVT

Jaunais Steyr klāsta flagmanis – 280 ZS Absolut CVT – paredz...

Ziņas

JCB prezentē mazāko Loadall modeli

JCB iepazīstina ar jauno modeli 514-40, savu līdz šim mazāko...