Menu
Michelin uzlabo EvoBib riepas

Ziņas 11.01.2023   

image for article


Jaunākā Michelin riepu EvoBib versija ir īpaši izstrādāta 200 – 300 ZS klases traktoriem, kas aprīkoti ar centrālo riepu spiediena sistēmu (CTIS). EvoBib riepas ir divi vienā – tās vienlīdz labi darbojas gan uz ceļa, gan uz lauka.

EvoBib VF 710/70 R42 un VF 600/70 R30 modernizētais protektora dizains ir veidots, lai uzlabotu ilgmūžību, bet protektora raksta dziļums un izciļņu platums uzlabo saķeri un pašattīrīšanos.

Jaunās riepas Ultraflex karkasam ir piešķirts PFO (Pressure Field Operation) novērtējums – tas ir standarts, kas ļauj ražotājiem palielināt riepu kravnesību izmantošanai uz lauka.

Ražotāja testi ar jaunajām riepām liecina par 47% nospieduma pieaugumu starp ceļa un lauka apstākļiem, kas ir divreiz labāks rādītājs nekā Michelin AxioBib 2, ko parasti izmanto kopā ar CTIS. Testi ar jaunajām EvoBib arī parāda, ka uzlabotais riepas plecu spiediens palielina saķeri par 15%, salīdzinot ar konkurentu VF hibrīda protektora riepām un tāda paša izmēra AxioBib 2.

Uz ceļa samazinātais nospiedums un protektora raksta centrālā riba samazina rites pretestību, vienlaikus uzlabojot ilgmūžību un samazinot degvielas patēriņu.

Degvielas patēriņa rādītāji arī ir uzlaboti – testi uzrāda patēriņa samazinājumu par 2,0 l/h salīdzinājumā ar konkurentu hibrīda VF riepām un par 1,0 l/h, salīdzinot ar AxioBib 2 ar CTIS.

EvoBib klāsts šogad tiks papildināts ar jauniem izmēriem traktoriem ar jaudu virs 300 ZS.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauns piedāvājums oglekļa sertifikācijai Latvijā

“Baltic Agro” kļuvusi par stratēģisko partneri CO2 sertifikā...

Ziņas

Audi testē Q6 e-tron prototipu

Audi Q6 e-tron prototips, kas ir tuvu sērijveida ražošanas v...

Ziņas

Bobcat prezentē elektriskos iekrāvējus

Šonedēļ ASV notiekošajā būvniecības izstādē ConExpo 2023 uzņ...