Menu
Jauni Krone frontālie pļāvēji

Ziņas 28.02.2023   

image for article


Krone ir izstrādājusi divas jaunas 4,0 m EasyCut F400 pļāvēja versijas. Pirmajam, EC F400 Fold, nav kondicioniera, bet ir vālošanas gliemežtransportieris. Otrajam ir stingrs griezējs un integrēts rullīšu kondicionieris.

Krone EC F400 Fold ir aprīkots ar tādu pašu patentēto pielocīšanas sistēmu, kāda ir modelim EC F400 CV Fold, kas ieguva sudraba medaļu Agritechnica 2019.

Pielocīšanas sistēma tiek vadīta no traktora kabīnes, un tā samazina pļāvēja transportēšanas platumu līdz 3,0 m. Šī pļaujmašīna izstrādāts pēc daudzu gadu pieredzes ar Krone Big M pašgājējpļāvējiem un EasyCut B 950 Collect Butterfly kombinācijas ar patentētu salokāmu griezēju. 45 cm diametra gliemezis veido vālu (ar regulējams platumu) starp traktora riteņiem.

Ražotājs norāda, ka 4,0 m darba platuma palielinātā produktivitāte ir ideāli piemērota saimniecībām, kas katru dienu pļauj svaigu zāli. Turklāt, darbojoties tauriņu kombinācijā, tas ļauj lietotājiem maksimāli palielināt darba platumu. Piemēram, apvienojot ar EC B1000, var nopļaut vairāk nekā 10 m zāles ar 57 cm pārlaidumiem katrā pusē.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauns piedāvājums oglekļa sertifikācijai Latvijā

“Baltic Agro” kļuvusi par stratēģisko partneri CO2 sertifikā...

Ziņas

Audi testē Q6 e-tron prototipu

Audi Q6 e-tron prototips, kas ir tuvu sērijveida ražošanas v...

Ziņas

Bobcat prezentē elektriskos iekrāvējus

Šonedēļ ASV notiekošajā būvniecības izstādē ConExpo 2023 uzņ...