Menu
Ātrāka un pieejamāka precizitāte

Ziņas 14.03.2023   

image for article


John Deere jaunā G5 displeju saime un JDLink M modems padara precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas ātrākas, jaudīgākas un pieejamākas.

Pilnas HD izšķirtspējas G5, kas tiek uzskatīts par vienu no jaudīgākajiem pieejamajiem displejiem, ir aprīkots ar papildu atmiņu un palielinātu apstrādes jaudu. Pazīstamais lietotāja interfeiss nodrošina veiktspējas pieaugumu bez ilgstošas ​​pārmācīšanās.

Ir divas pārnēsājamās versijas (10,1” G5 un 12,8” G5Plus), kuras var izmantot visiem zīmoliem un divi integrēti monitori konkrētām John Deere mašīnām, kā arī paplašināta monitora opcija.

Piedāvājot līdz pat trešdaļai lielāku ietilpību kartēm un informācijai, salīdzinot ar priekšgājējiem, abi displeji sniedz papildu aizsardzību, pateicoties to ūdensizturībai (IP65). G5 Plus standarta aprīkojumā ietilpst AutoTrac un sekciju vadība. Tāpat ir pilnīga AEF ISOBUS saderība, un visi G5 displeji saglabā saskarni ar G4 displejiem.

Jaunā papildu funkciju licences programma nozīmē, ka jūs maksājat tikai par to, kas jums nepieciešams, un tiek samazinātas sākotnējās izmaksas. Abi displeji būs pieejami pasūtīšanai jau šogad, un G5/G5Plus CommandCenter būs pieejams John Deere mašīnām no 2024. gada.

Lauksaimnieki un darbuzņēmēji ar jauktu floti var turpināt izmantot priekšrocības, ko sniedz savienojamība starp mašīnām un mākoni. Piedāvājot pieejamu alternatīvu JDLink R modemam, jaunais JDLink M modems ļauj viegli pilnībā aprīkot jauktas flotes.

Gan R, gan M modemi ir saderīgi ar SAE J1939 protokolu un var apstrādāt vairāk nekā 14 datu punktus no dažādu zīmolu iekārtām. Šī saderība ļauj pārvaldīt visu jaukto tehnikas parku tikai vienā John Deere portālā: Operāciju centrā un StarFire 7000.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauns piedāvājums oglekļa sertifikācijai Latvijā

“Baltic Agro” kļuvusi par stratēģisko partneri CO2 sertifikā...

Ziņas

Audi testē Q6 e-tron prototipu

Audi Q6 e-tron prototips, kas ir tuvu sērijveida ražošanas v...

Ziņas

Bobcat prezentē elektriskos iekrāvējus

Šonedēļ ASV notiekošajā būvniecības izstādē ConExpo 2023 uzņ...